RezervesDALAS24.lv

»Auto testi

Tests: Brauciens labā garastāvoklī ar „Mini Cooper Countryman” @Krusttēvs

19.06.2012.

Domājams, vismaz vienai paaudzei zīmols „Mini” neizbēgami un neizdzēšami allaž asociēsies ar pasaulslaveno britu komiķi Rovanu Atkinsonu, kura atveidotais angļu mietpilsonis misters Bīns savās ekrāna gaitās kā pārvietošanās līdzekli izmantoja tieši šīs markas auto (turklāt vēl aprīkotu ar neparastu „ekstru” – piekaramo atslēgu!).

Saudzējam dabu un maku – „Focus” ar gāzi @Krusttēvs (1)

29.05.2012.

Pirms vismaz desmit gadiem toreiz vēl pirmo „Ford Focus” modeli ar humoru nodēvēju par „mazo brāli” (nu jau tas progresīvajā tehnoloģiju pasaulē kļuvis teju par retro auto). Tagad, kad sanācis iemēģināt arī jaunākus modeļus, vienu var secināt pilnīgi droši – „mazie brāļi” aug. Šoreiz dienaskārtībā viens tāds „ātraudzītis” ar gāzi „vēderā”…

Mazais flirts ar „Mazda CX-5” @Krusttēvs

15.05.2012.

Burtiski pāris stundās notestēt tikai pirms dažām nedēļām Latvijā prezentēto krosoveru „Mazda CX-5” ir neiespējamā misija. Tomēr – starp ne pārāk labu iespēju jeb pavisam nelielu „eksprestestu” un neko izvēlos pirmo, un tā, upurējot vairākas darbam paredzētās stundas (tikai nesakiet priekšniecībai!), tieku pie neliela izbrauciena pa pilsētu un arī ārpus tās.

Dinamisks un muskuļains – „Opel Astra GTC” (2)

27.04.2012.

Vienas nedēļas nogales autotests sportiskas un dinamiskas „Opel Astra GTC” sabiedrībā nav tas sliktākais pavasara pārsteigums. Lai arī starp tiem, kuri par „Opel” smejas un tiem, kuri tos vērtē visai atzinīgi, sevi varu nekautrējoties ierindot pie otrajiem, jau kopš iekāpšanas noskaņojos uz maksimāli kritiska viļņa. Kāda tad īsti esi, trīsdurvju sporta „Astra GTC”?

 

1234567891011121314