RezervesDALAS24.lv

»Par un ap TO

“TV Zvaigzne” dalībniece Marta, atzīstas, ka vēlas seksu (6)

06.01.2014.

Kā jau katru reizi pēc izbalsošanas, šova dalībniekiem tika sarīkota ballīte. Protams, ja ne jau visi sēdēja pa stūriem vai spēlēja galda spēles. Piemēram šova dalībniece Marta, savam draugam Neimanim, atklāja, ka vēlas nodarboties ar seksu.

SKATĀMIES ŠEIT!

 

 

Teju katra desmitā Latvijas sieviete pēc neaizsargāta dzimumakta gatava sevi pakļaut aborta riskam

16.12.2013.

Abortu kā kontracepcijas metodi Latvijā nopietni apsvērtu 82% sieviešu, visbiežāk jaunietes vecumā no vecumā no 18 līdz 24 gadiem un sievietes pēc 40 gadu vecuma. Turklāt biežāk abortu kā pieņemamu metodi norādījušas sievietes, kurām nav pastāvīga partnera un kuras priekšroku dod gadījuma sakariem, liecina farmācijas uzņēmuma Gedeon Richter un SKDS pētījuma par sieviešu seksualitāti un kontracepcijas lietošanas paradumiem rezultāti. Savukārt Gedeon Richter un Millward Brown starptautiskajā pētījumā  par izsargāšanos no grūtniecības un avārijas kontracepcijas lietošanu, secināts, ka 19% sieviešu Eiropā ir bijis aborts. 

 

Latvijas sievietes ar seksu nodarbojas tikpat bieži kā spānietes un lietuvietes

03.12.2013.

Latvijas sievietes ar seksu nodarbojas vidēji 2.1 reizi nedēļā, kas ir tikpat bieži kā sievietes Spānijā un Lietuvā. Turpretim krievietes mīlējas 2.6 reizes nedēļā, bet sievietes Lielbritānijā – 1.7 reizi nedēļā, liecina Gedeon Richter un Millward Brown starptautiskā pētījuma par sieviešu seksualitāti un kontracepcijas lietošanas paradumiem rezultāti.

 

SMIEKLĪGS VIDEO: Vīrietis iziet ielās pārģērbies par locekli un mēģina apturēt satiksmi Video @Krusttēvs

13.08.2013.

Jaunākajā Youtube popularitāti iemantojušā kanāla "Whatever" video redzams, kā par dzimumlocekli pārģērbies vīrietis, iekaro pilsētas ielas un cenšas apstādināt satiksmi.

 

SPONTĀNAIS SEKSS: 5 likumi, kas jāievēro pirms ļaujies vienas nakts sakariem @Krusttēvs (4)

06.06.2013.

Ja reiz esi nolēmis ļauties spontānam vienas nakts sakaram, vai jau iepriekš esi paredzējis, ka iespējamā vakara gaita varētu iegrozīties šādās sliedēs, ir lietas par ko der atcerēties pirms nodoties kaislīgām nakts baudām. 

 

12345678