RezervesDALAS24.lv

»Par un ap TO

Kā pirms 20 gadiem mācīja apieties ar prezervatīvu!

14.11.2012.

Padomju laikā pastāvēja uzskats, ka seksa nav, līdz ar to nav vajadzības par to runāt un kaut kādā veida izglītot cilvēkus. Dzelzs priekškaram krītot, cilvēki vēlējās uzzināt vairāk par Rietumu pasauli, kas ir tikai pašsaprotami, jo dzīvot cenzūras un dezinformācijas laikmetā nepatīk nevienam. Piedāvājam ieskatu tajā, kā televīzijā tika mācīts kas, kur ko un kā darīt ar prezervatīvu. SKATĀMIES ŠEIT!

 

 

KRUSTTEVS.COM slepenais lasītājs: Iepazīšanās internetā ir vēl dzīvāka nekā dzīvē @Krusttēvs (3)

27.10.2012.

Portāls KRUSTTEVS.COM saņēmis anonīma lasītāja rakstu par, viņaprāt, galvenajiem stereotipiem, kas valda publiskajā telpā par iepazīšanos internetā. Ar lielāko prieku publicējam pirmo šādu vēstuli no mūsu lasītāja.

Par rīta seksu - Samanta Tīna un Agris Daņiļevičs @Krusttēvs (1)

03.09.2012.

Augstākas darba spējas, sirds un asinsvadu veselības tonuss, vairāk laimes un prieka hormonu, labāks noskaņojums visas dienas garumā... Tikai daži no rīta seksa plusiem, kurus atkal un atkal uzskaita seksa eksperti visā pasaulē. Ko par seksu rīta agrumā domā dejotājs Agris Daņiļevičs un dziedātāja Samanta Tīna?

Sievietes ar lielākajām krūtīm – Krievijā un Skandināvijā (3)

28.08.2012.

Viens no lielākajām Vācijas laikrakstiem „Bild” izveidojis t.s. „sieviešu krūšu karti”, norādot vidējo sieviešu krūšu izmēru dažādās pasaules valstīs. Spriežot pēc šiem datiem, ar kārdinošākajiem apaļumiem var lepoties Krievijas un Skandināvijas valstu iedzīvotājas.

Ja vīrietim rodas problēmas ar libido… @Krusttēvs (1)

23.08.2012.

Nav jāsamierinās ar to, ka seksu gribas mazāk vai negribas nemaz. Vīriešiem sekss sniedz vitalitātes un radošuma enerģiju – stāsta seksopatoloģe Ināra Roja. Viņa KRUSTTEVS.COM atklāj, kādi ir biežākie „nestāvēšanas” iemesli un ko darīt, lai tos novērstu.

12345678