RezervesDALAS24.lv

»Par un ap TO

IDEĀLA DĀVANA LATVIEŠU SIEVIETEI: Skaists apakšveļas komplekts - PIKANTI FOTO (14)

18.03.2013.

Nav noslēpums, ka katra sieviete vēlas justies iekārojama un izcelt savu pievilcību. Skaists apakšveļas komplekts ir kā dāvanas iesaiņojums, kas izceļ sievietes skaistumu un vēlas, lai to ātrāk "izsaiņo".

 

VIDEO: Ko Sipeniece un Grigalis domā par filmiņu bērniem, kas stāsta par seksu? (1)

14.03.2013.

Jau nesen publicējām video , kurā ir stāstīts par to, kā vecākiem ar savu bērnu runāt par viņa seksualitāti tā, lai nesākos dažādi pārpratumi un abām pusēm nebūtu jāsarkst.

 

Kā vislabāk sarunāties ar sievieti? TOP 15 @Krusttēvs (4)

18.02.2013.

Diemžēl daudziem vīriešiem neviens tā arī nav iemācījis, kā tad vislabāk būtu jāsarunājas ar sievieti, kas nereti noved pie neveiksmīgiem attiecību uzsākšanas mēģinājumiem turpmākajā dzīvē. Ja arī tavu prātu ir pārņēmusi kāda nezināma daiļava, taču baidies, ka īstajā brīdī domas aizmiglosies un vārdi aptrūksies, tad ieskaties šajos 15 padomos, kas iespējams aiztaupīs tev kādu mulsuma pilnu mirkli.

 

Kurā diennakts laikā vislabprātāk mīlējas latvieši? (3)

14.02.2013.

Gandrīz puse Latvijas vīriešu un 40% sieviešu atzīst, ka ar savu pašreizējo partneri iepazinušies vēlu vakarā no 18:00 līdz 22:00, savukārt iecienītākais laiks, lai mīlētos, ir laika posmā no 22:00 līdz pusnaktij. Iepazīstoties ar pretējā dzimuma pārstāvi, vīrieši lielāko uzmanību pievērš sievietes sejai, krūtīm un dibenam, savukārt sievietes - vīrieša sejai, acīm un matiem, noskaidrots degvīna Riga Black® Vodka kampaņas “Pilsēta atdzīvojas naktī!” ietvaros.

Pirmais randiņš. 10 PADOMI, KĀ TAM GATAVOTIES @Krusttēvs (3)

10.01.2013.

Pirmie randiņi ikvienam cilvēkam ir nozīmīgi, tāpēc arī gribas būt uzdevumu augstumos. Šeit ir apkopoti 10 labākie, laika gaitā pārbaudītākie un zinātniski pierādītākie veidi, kā sagatavoties pirmajam randiņam. Šie padomi veidos lielāku pārliecību par sevi, uzlabos koncentrēšanās spējas, lai sasniegtu galamērķi – otro randiņu.

12345678