RezervesDALAS24.lv

»Par un ap TO

Kā iepatikties VIŅAS vecākiem! 10 VĒRTĪGI PADOMI @Krusttēvs (2)

08.01.2013.

Ja jau labu laiku tiecies ar vienu un to pašu sieveti, aiz kalniem nav arī brīdis, kad nāksies iepazīties ar viņas vecākiem. Aci pret aci tikšanās ar savas mīļotās sievietes mammu un tēti var kļūt par nopietnu pagrieziena punktu Jūsu attiecībās – beidzot viņi iepazīsies ar to puisi, pa kuru tik daudz jau nācies dzirdēt. Bet nu par savām lieliskajām īpašībām nāksies pārliecināt arī draudzenes vecākus. Vai tās būtu vakariņas viņu mājās vai arī satikšanās tad, kad viņi nākamo reizi viesosies pilsētā, šis notikums pavisam noteikti prasa labu sagatavošanos.

 

Vidējais locekļa izmērs? BEZ PĀRMĒRĪBĀM! @Krusttēvs (15)

02.01.2013.

Un tā – sagatavojiet lineālus un mērlentas, lai reizi par visām ierindotu sevi seksa gigantu vai bezceru kategorijā vismaz vīrišķā atribūta izmēru ziņā! Nacionālā Ķirurģijas akadēmija Francijā pielikusi milzu pūles, lai noskaidrotu, CIK tad vidēji tur, apakšā, vīriešiem ir (spriežot pēc pētījumu veikušās institūcijas nosaukuma, rodas aizdomas, ka tikuši aktīvi mērīti plastisko ķirurgu pacienti).

Kad draudzene ir „stulba” @Krusttēvs (3)

27.12.2012.

Mūsdienās daudzi vīrieši “ievieš” draudzeni, nevis tāpēc, ka patiesi vēlētos ar konkrēto sievieti būt kopā, bet tāpēc, ka sabiedrība prasa demonstrēt attiecības kā normu. Tāpēc nereti romantiskās attiecības, kas patiesībā sāktas bez nopietnām jūtām, pieļauj seksu un tiek sauktas pat par mīlestību.

Kāpēc Karma ir katra vīrieša ļaunākais murgs? @Krusttēvs (1)

26.12.2012.

Jūs domājat, ka esat labs puisis, bet var garantēt, ka tā nav, raksta kāds britu seksologs. Kāpēc? Visticamāk arī jūs – tāpat kā lielāko daļu vīriešu – piemeklē dažādas nepatikšanas attiecībās ar sievietēs. Lai gan bieži vien tā nav jūsu vaina, no problēmām neizbēgt, un tās vienalga nāksies risināt pašam.

Kā emocijas ietekmē vīrieša seksualitāti?

27.11.2012.

Šodien, 27. novembrī, ikviens, kuru interesē vīrieši, aicināts uz lekciju „Emocijas un seksualitāte – vīrietis”. Lekcijā tiks runāts par to, kā emocijas ietekmē attiecības, seksualitāti, potenci, kā arī par vīrieša identitātes jautājumiem. Ārste psihoterapeite asoc. prof. dr. Gunta Ancāne aplūkos tēmu par vīrieša pašcieņu un to, kas ir drosmīgs vīrietis un kā tas ietekmē seksuālās attiecības. Lekcijā savus jautājumus būs iespēja uzdot arī ārstam urologam doc. Vilnim Lietuvietim.

12345678