RezervesDALAS24.lv

»Florbols

Vīriešu florbola virslīga atgriežas pie klasiskās „play-off” izspēles

23.08.2012.

Pēdējos gados visnotaļ nesaprotama izspēles kārtība bija vērojama Latvijas florbola čempionātā vīriešu virslīgā. Nākamajā sezonā cīņas būs tādas kā daudzviet pasaulē – astoņas labākās komandas sezonu turpinās „play-off”, bet pārējām komandām sezona būs noslēgusies.

Labākās latviešu komandas apstājas ceturtdaļfinālā

20.08.2012.

Latviešu komandām noslēgusies dalība 20.Starptautiskajā florbola turnīrā „Czech Open”. Līdz ceturtdaļfinālam sieviešu Elites grupā aizkļuva „RSU/Runway”, bet vīru konkurencē tādas pašas sekmes FBK „Ķekava” florbolistiem.

„RSU/Runway” tiek ceturtdaļfinālā, cīņu turpina arī piecas vīru komandas

18.08.2012.

„Czech Open” florbola turnīrā Latvijas sieviešu čempionvienība „RSU/Runway” iekļuvusi sieviešu Elites grupas ceturtdaļfinālā, bet vīru konkurencē piecas latviešu komandas sasniegušas 1/32 finālu.

„Czech Open” vislabāk sākuši „FBK Ķekava” un „FK Valmiera”

17.08.2012.

Sācies jubilejas Starptautiskais florbola turnīrs „Czech Open”, kurā šovasar startē arī vairākas Latvijas komandas. Pašlaik labākās sekmes „FBK Ķekava” un „FK Valmiera”, kas uzvarējuši abos mačos.

„SPIN FM Vasaras Florbola līga 2012” turpinās ar negaidītiem notikumiem

25.07.2012.

Negaidīti noslēgusies cīņa „SPIN FM Vasaras Florbola līgas 2012” Tautas grupas ceturtdaļfinālā starp „Birka.lv” un „Shtelle” komandām. Grupu turnīrā „Birka.lv” uzvarēja visus savus pretiniekus, bet ceturtdaļfināla pēdējās desmit minūtēs ielaida trīs vārtus, ciešot kapitulāciju ar 5:7, izstājoties no turnīra. Pusfinālu tikmēr sasniedza arī „BalticMiles” un „Quatro Pigeons”, kas to izdarīja Elites grupā.