»Florbols

Atskats uz 2012. gada decembri

16.01.2013.

2012.gads florbolā bijis gana interesants ar daudziem dažādiem notikumiem. 12 rakstu sērijā centīsimies atskatīties uz svarīgākajiem notikumiem aizgājušajā gadā. Gada noslēdzošajā mēnesī svarīgākais notikums bija pasaules florbola čempionāts, kura laikā Latvijas izlases florbolisti pēc uzvaras pār Čehiju sagādāja neviltotu prieku saviem līdzjutējiem, lai pēc dažām dienām lielo vairumu sarūgtinātu ar zaudējumu Vācijai. Savukārt Latvijas Florbola savienība varēja nopūst 19 svecītes no savas svētku tortes.

Bramani apspēlē bullīšos. ACULIECINIEKA VIDEO Video @Krusttēvs (3)

07.01.2013.

Par Latvijas florbola vīriešu virslīgas vienīgo līdervienību kļuvusi "Ķekava", kas savā laukumā ar rezultātu 10:6 pieveica "Ulbroka/FS Masters". Uzvara tika gūta pa spīti otrajā periodā realizētajiem Pētera Freimaņa diviem soda metieniem, liekot kapitulēt "Ķekavas" vārtsargam Jānim Bramanim. KRUSTTEVS.COM publicē spēles ACULIECINIEKA (iesauka: Finieris) VIDEO bullīti: Freimanis pret Bramani.

Fīrmanis: "Izlase jāvada vietējam trenerim"

21.12.2012.

Pasaules florbola čempionāts pagājis, taču vēl pēc Latvijas izšķirošās spēles par iekļūšanu ceturtdaļfinālā Florbolazinas.lv sazinājās ar pazīstamo florbola treneri Uldi Fīrmani, lai noskaidrotu viņa domas par izlases sniegumu.

Zināmas sieviešu izlases kandidātes

18.12.2012.

Janvāra beigās Valmierā norisināsies pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīrs florbolā sievietēm. Ceļazīmi uz finālturnīru noteikti alkst izcīnīt arī Latvijas izlase, kuras treneri nosaukuši kandidātu sarakstu.

Notikusi Latvijas Universiādes florbolā grupu izloze

12.12.2012.

16.decembrī Rīgas Olimpiskajā centrā notiks Latvijas XXIII Universiādes sacensības florbolā. 10.decembrī Latvijas Universitātes telpās notika preses konference un apakšgrupu izloze.