Skandāls: Keržakovs apzagts, notikusi izmeklēšana

16.03.2013.

Krievijas izlases futbolistam Aleksandram Keržakovam no bankas konta nozagti vairāk nekā pieci miljoni latu, vēsta krievu portāls Fontanka.ru.

Starkovs klātienē seko līdzi izlases kandidātu gatavošanās procesam

07.03.2013.

Latvijas nacionālās futbola izlases galvenais treneris Aleksandrs Starkovs pēdējā mēneša laikā klātienē apmeklējis valstsvienības kandidātu treniņnometnes un pārbaudes spēles klubu rindās kā Latvijā, tā arī ārzemēs.

PSG pēc 18 gadu pārtraukuma iekļūst ceturtdaļfinālā

07.03.2013.

Pēc 18 gadu pārtraukuma UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālā iekļuvusi Parīzes „Saint-Germain” komanda. Cīņu par čempiontitulu turpinās arī Turīnas „Juventus”.

06.03.2013.

Vakar UEFA Čempionu līgā notika astotdaļfināla otrais mačs starp Madrides „Real” un Mančesteras „United”, kur sīvā cīņā ar 2:1 un kopsummā ar 3:2 uzvarēja spāņi.

UEFA Čempionu līgā ceturtdaļfinālu pirmie sasniedz „Real” un „Borussia”

06.03.2013.

UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla atbildes spēlē Mančestras „United” savā laukumā ar 1:2 zaudējusi Madrides „Real”, piekāpjoties arī divu spēļu summā. Citā divcīņā Dortmundes „Borussia” mājās ar 3:0 sakāva Doņeckas „Shakhtar”, iekļūstot nākamajā kārtā.