»Futbols

Alonso ieved Spāniju pusfinālā

24.06.2012.

Eiropas futbola čempionāta ceturtdaļfināla trešajā spēlē Spānijas valstsvienība ar 2:0 pārspējusi Francijas izlases futbolistus.

Vācijas izlase spēlēs pusfinālā (1)

23.06.2012.

Par otro Eiropas čempionāta pusfinālisti kļuvusi Vācijas izlase, kas par spīti pretinieka labajai aizsardzībai ar 4:2 pārspēja Grieķijas valstsvienību.

Portugāle kā pirmā iekļūst pusfinālā (1)

22.06.2012.

Uzvaru pirmajā Eiropas čempionāta ceturtdaļfināla spēlē izcīnījusi Portugāles izlase, ar 1:0 pārspējot Čehijas valstsvienību.

Fakti un notikumi pirms izšķirošā ceturtdaļfināla @Krusttēvs (2)

21.06.2012.

Pasaules čempionāta ceturtdaļfināls futbolā teju kā sācies, un tā spēles solās būt gana aizraujošas. Kā ceturtdaļfinālistiem veicies līdz šim un ko no viņiem varam sagaidīt tuvākajās dienās?

Anglija uzvar Ukrainu un iekļūst ceturtdaļfinālā

19.06.2012.

Šovakar EČ futbolā aizritēja spēle starp Angliju un mājinieci Ukrainu. Šī bija abu komandu pēdējā spēle kvalifikācijas turnīrā, kuras likme ir ļoti augsta – lai iekļūtu ceturtdaļfinālā, angļiem pietiek ar neizšķirtu, taču ukraiņiem der tikai uzvara.