»Futbols

Itālija pārliecinoši uzvar Īriju un iekļūst ceturtdaļfinālā

19.06.2012.

Otro vietu C grupā pratusi izcīnīt Itālijas valstsvienība, kas pēdējā grupas spēlē ar 2:0 pārliecinoši uzveica Īrijas izlasi, tādējādi atstājot aiz sevis horvātus.

Spānija izrauj uzvaru pret Horvātiju un pirmo vietu C grupā

19.06.2012.

Uzvaru pēdējā C grupas spēlē, mača izskaņā izrāvusi Spānijas izlase, kas ar 1:0 pārspēja Horvātiju, izcīnot pirmo vietu šajā grupā.

Ronaldu ieved Portugāli ceturtdaļfinālā (1)

18.06.2012.

Svarīgu uzvaru, pateicoties Krištianu Ronaldu diviem gūtajiem vārtiem, B grupā izcīnījusi Portugāles izlase, kas ar 2:1 pārspēja Nīderlandi, iekļūstot Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā.

Vācijai uzvara arī trešajā spēlē (1)

18.06.2012.

Ar uzvaru Eiropas čempionāta finālturnīra grupu turnīru noslēgusi Vācijas izlase, kas ar 2:1 pārspēja Dānijas izlasi, triumfējot B grupā un iekļūstot ceturtdaļfinālā, kas, pateicoties zaudējumam, neizdevās dāņiem.

Francijai izdodas uzveikt Ukrainu

15.06.2012.

Smagos laika apstākļos uzvaru D grupas spēlē izcīnījusi Francijas futbola izlase, ar 2:0 spējot apspēlēt mājnieci Ukrainu.