RezervesDALAS24.lv

»Futbols

Spānija izrauj uzvaru pret Horvātiju un pirmo vietu C grupā

19.06.2012.

Uzvaru pēdējā C grupas spēlē, mača izskaņā izrāvusi Spānijas izlase, kas ar 1:0 pārspēja Horvātiju, izcīnot pirmo vietu šajā grupā.

Ronaldu ieved Portugāli ceturtdaļfinālā (1)

18.06.2012.

Svarīgu uzvaru, pateicoties Krištianu Ronaldu diviem gūtajiem vārtiem, B grupā izcīnījusi Portugāles izlase, kas ar 2:1 pārspēja Nīderlandi, iekļūstot Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā.

Vācijai uzvara arī trešajā spēlē (1)

18.06.2012.

Ar uzvaru Eiropas čempionāta finālturnīra grupu turnīru noslēgusi Vācijas izlase, kas ar 2:1 pārspēja Dānijas izlasi, triumfējot B grupā un iekļūstot ceturtdaļfinālā, kas, pateicoties zaudējumam, neizdevās dāņiem.

Francijai izdodas uzveikt Ukrainu

15.06.2012.

Smagos laika apstākļos uzvaru D grupas spēlē izcīnījusi Francijas futbola izlase, ar 2:0 spējot apspēlēt mājnieci Ukrainu.

Spāņi grauj un horvāti izrauj neizšķirtu

15.06.2012.

Šī vakara spēlē Horvātijas futbola izlase nospēlēja neizšķirti ar Itāliju un Spānija sagrāva Īriju, iegūstot savu pirmo uzvaru Eiropas čempionātā.