RezervesDALAS24.lv

»Motoru sports

Raikonens joprojām dāsni izsakās par Peresu

28.05.2013.

Aizvadītajā nedēļas nogalē risinājās kārtējais F1 posms – šoreiz Monako trasē, kas atmiņā skatītājiem un braucējiem paliks vēl ilgi.

 

Hamiltons: Šajā posmā Mercedes nedominēs (3)

09.04.2013.

Luiss Hamiltons uzskata, ka šonedēļ „Mercedes” komanda neatkārtos pagājušā gada panākumu – izcīnīt kvalifikācijā pirmās divas vietas.

 

Četrkārtējais Formula 1 čempions Alēns Prosts un Renault Grupa paziņo par sadarbības turpināšanu

21.03.2013.

Renault Grupa un četrkārtējais F1 čempions Alēns Prosts (Alain Prost) apstiprinājuši, ka sadarbību turpinās vismaz vēl vienu gadu.

 

Rallijs Sarma 2013 izceļas ar rezultātu "karuseli"

26.02.2013.

Februāra pēdējā nedēļas nogalē Apes un Gulbenes novados norisinājās tradicionālais ziemas rallijs, kas izcēlās ar ievērojamām cīņām, sen nepieredzētām un krasām izmaiņām līderu tabulā, kā arī un fantastiskiem, īstam ziemas rallijam raksturīgiem laika apstākļiem. Rallijs bija īsteni starptautisks - katra no četrām ātrākajām ekipāžām pārstāvēja citu valsti. Kopvērtējumā uzvaru izcīnīja Krievijas pilots Aleksejs Lukjaņuks, aiz sevis atstājot lietuvieti Domenikas Butvilas un latvieti Aivi Egli. Veiksmīgākais no igauņiem, šoreiz izrādījās Sīms Plangi, kurš finišēja ceturtajā vietā.

Rallija Sarma 2013 pirmajā dienā ātrākais Aleksejs Lukjaņuks (2)

24.02.2013.

Apē tika dots starts tradicionālajam ziemas rallijam Sarma 2013. Pirmajā sacensību dienā līdera pozīcijas izcīnīja Krievijas sportists Aleksejs Lukjaņuks, kuram seko divi igauņi – Sīms Plangī un Timmo Korge. Ātrākais no latviešiem – Jānis Vorobjovs pēc pirmās dienas ieņem tikai 5. vietu. Savukārt latviešu sportisti savās rokās ir sagrābuši pirmās trīs vietas vientilta piedziņas automašīnu konkurencē. No tiem ātrākais Ralfs Sirmacis.

123456789