RezervesDALAS24.lv

»Motoru sports

Franču rallija braucējs uzmet mašīnu 360 grādu leņķī Video (2)

19.02.2013.

Pārgalvīgais franču rallija braucējs Gerlēns Šišerits (Guerlain Chicherit) izpildījis pasaulē pirmo veiksmīgo lēcienu ar mašīnu 360 grādu leņķī,  braucot ar ātrumu 60 kilometri stundā. Triks tika izpildīts auto atmuguriski uzmetot 12 metru augstumā un stabili piezemējoties uz visiem četriem spēkrata riteņiem. 

Ekstrēmākie momenti ar sniega motocikliem: AR VĀJIEM NERVIEM NESKATĪT! Video @Krusttēvs (2)

29.01.2013.

Sacensības ar sniega motocikliem ir ne tikai skatāms un azartisks, bet arī ļoti bīstams sporta veids,- to apliecina bīstamāko kritienu video mikslis. Neskatoties uz to, sportisti turpina demonstrēt savu meistarību un vīrišķību šajā ekstrēmajā sporta veidā, gādājot par neizmirstamām emocijām gan pašiem, gan skatītājiem.

 

Karro komanda tiek pie pasaules klases trenera

08.01.2013.

Pagājušā gada Zviedrijas MX posmā latviešu motobraucējs Matīss Karro ne savas vainas pēc guva ļoti smagu un nopietnu savainojumu, kas viņam liedza iespēju turpināt sezonu. Neskatoties uz to, komanda novērtēja mūsu braucēja pūles un sniegumu, tāpēc augusta beigās Karro ar STR KTM komandu pagarināja līgumu uz vēl vienu sezonu.

Tradicionālais ziemas rallijs Sarma 2013 notiks februāra beigās (1)

05.01.2013.

Viena no vecākā Baltijas autorallija – rallija Sarma – organizatori, publicējot rallija gidu, ir atklājuši pamatinformāciju par šo tradicionālo ziemas ralliju, kas 2013. gadā notiks 23. un 24. februārī Apes un Gulbenes apkaimē. Šogad Sarma 2013 vienlaikus būs 3. Latvijas un 2. Lietuvas rallija čempionātu posms, Latvijas rallijsprinta čempionāta 2. posms, kā arī 2. NEZ rallija čempionāta un 3., noslēdzošais NEZ Baltijas Ziemas kausa posms.

Francūzis Bizārs Latvijas posmā izcīna pasaules čempiona titulu motofrīstailā (1)

28.10.2012.

FMX Latvijas Grand Prix, kas 27. oktobrī notika Arēnā Rīga, otro gadu pēc kārtas izcīnīja čīlietis Haviers Vilegas, taču vairāk par viņu priecājās francūzis Remi Bizārs, kurš Rīgā izcīnīja otro vietu, taču ar to bija pietiekami, lai priekšlaikus sev nodrošinātu trešo pasaules motofrīstaila čempiona titulu. Trešo vietu Rīgā izcīnīja francūzis Davids Rinaldo, kas ļāva tam čempionātā pakāpties uz trešo vietu un palielināt izredzes čempionātā izcīnīt bronzas godalgu.

123456789