RezervesDALAS24.lv

»Cita tehnika

Canon prezentē īpaši kompaktas Full HD sērijas tīkla drošības kameras ar iebūvētu analītiku

25.09.2013.

Canon Europe savam produktu klāstam pievienojis četras jaunas Full HD izšķirtspējas tīkla drošības kameras – PTZ Minidome VB-S30D, PT Minidome VB-S31D, Fixed Minidome VB-S800D un Fixed Box VB-S900F. Jaunā, īpaši kompaktā S sērija ir izstrādāta iekštelpām, kurās nepieciešama precīza noteiktu lauku vai priekšmetu uzraudzība, piemēram, mazumtirdzniecības, izglītības, tirdzniecības un viesmīlības nozarēs. 

 

Jaunie Latvijas inženieri ZZ loterijai rada unikālu domino principa izlozes mehānismu

18.09.2013.

Sestdien, 21. septembrī, plkst. 15:00 ikviens interesents tiek aicināts uz tirdzniecības parku Alfa, lai klātienē vērotu, kā pirmo reizi Latvijā tiek iedarbināta unikāla domino principa konstrukcija, ar kuras palīdzību tiks veikta Zelta Zivtiņas Lielās vasaras loterijas fināla izloze. Tādējādi tirdzniecības parka apmeklētājiem būs iespēja vērot Latvijā pirmo šāda mēroga domino principa mehānismu, kas būs izvietots divos stāvos un apvienos vairāk nekā 8 atsevišķus posmus.

 

Jaunās Rona Hovarda filmas RUSH uzņemšanā izmantota Canon EOS C300 kamera

16.09.2013.

Canon kinokamera EOS C300 izmantota leģendārā Holivudas režisora RonaHovarda jaunākās filmas par Formula 1 „RUSH“ uzņemšanā. Filmēšanas grupa uzņemšanā izmantoja EOS C300 rokas kameru tās efektivitātes, izmēra un aprīkojuma pielāgojamības dēļ, kas palīdzēja veiksmīgi filmēt tieši spraigās ainas. 

 

Canon EOS-1D C – pirmā DSLR, kas EBU testos atbilst lielā sensora klases attēla kvalitātes standarta

12.09.2013.

Canon paziņojis, ka digitālo spoguļkameru EOS-1D C, kas izstrādāta galvenokārt pilnmetrāžas filmām, novērtējuši neatkarīgie eksperti saskaņā ar Eiropas Raidorganizāciju apvienības (EBU) HD satura novērtēšanas standartiem. Ar EBU neatkarīgo testu metodoloģiju atklāts, ka EOS-1D C ir pirmā digitālā spoguļkamera, kas nodrošina pietiekami augstu attēla kvalitāti, lai to varētu izmantot kā apraides izstrādes ierīci.

 

Jauni EMC datu uzglabāšanas masīvi & IT transformācija

12.09.2013.

„EMC Corporation” ir sākuši pārraidīt diennakts tiešraidi visā pasaulē, izziņojot jaunus produktus, kas palīdz klientiem sasniegt IT transformācijai nepieciešamo ātrumu. Šodienas jaunumu vidū ir revolucionāri tehnoloģiju uzlabojumi EMC VNX vidējās klases datu uzglabāšanas produktu līnijā un jaunas iespējas pasaulē ātrāk augošajai atsauces arhitektūrai – EMC VSPEX; gaidāmā jaunas programmatūras noteiktas uzglabāšanas platformas EMC ViPR pieejamība; un visbeidzot „Projekta „Nīla”” apskats. EMC paredz, ka tā būs pasaulē pirmā tirdzniecībā pieejamā, pabeigtā, tīmekļa mēroga uzglabāšanas infrastruktūra datu centram.

 

1234567891011121314151617181920212223