RezervesDALAS24.lv

»Cita tehnika

SIA “EPM Rīga” attīstīs Norvēģijas tehnoloģiju uzņēmuma tehnoloģiju izstrādni

14.03.2016.

SIA “EPM Rīga” attīstīs Norvēģijas tehnoloģiju uzņēmuma AS “Clean Metal Processes” tehnoloģiju izstrādni, kas paredz izmantot Silīcija pārstrādes procesu atkritumus silīcija - alumīnija ligiatūras iegūšanai, līdz līmenim, kad to iespējams ieviest ražošanā. Ražošanas aprīkojuma iegāde un ražošanas uzsākšanas paredzēta uzreiz pēc šī projekta realizācijas.

 

SIA "VIZULO" attīsta specifiskus, augstas energoefektivitātes lidostas skrejceļu un teritorijas LED

19.02.2016.

SIA “Vizulo” Zaļo tehnoloģiju inkubatora ietvaros attīsta specifiskus, augstas energoefektivitātes lidostas skrejceļiem un teritorijām piemērotus LED gaismekļus, kas apvieno energoefektīvo LED gaismekļu un specifisko lidostas skrejceļu un teritoriju gaismekļu tehnoloģiskos risinājumus. Produkts būs starptautiskajiem lidostu standartiem – ICAO (Starptautiskā civilās aviācijas organizācija) un FAA (ASV Federālās aviācijas administrācija) – atbilstošs.

 

Izstrādā energoefektīvu alumīnija kausējuma sūkni

03.02.2016.

Tiek izstrādāts jauns, energoefektīvs alumīnija kausējuma sūknis, kam par pamatu izmanto Latvijas Universitātes fizikas institūta izstrādnes, kas paredz cilindrisku, rotējošu, pastāvīgo magnētu sistēmu izmatošanu kustības inducēšanai šķidros metālos.

 

Vajag vienkāršot lietas - kaņepju mājas no kaņepju betona Video

03.02.2016.

SIA "Esco būve" izstrādāt jaunu, videi draudzīgu un energoefektīvu būvniecības produktu – koka karkasa kaņepju betona paneļus, paralēli attīstot arī uzņēmuma vizuālā tēla koncepciju un veicot publicitātes un mārketinga pasākumus uzņēmuma un jaunā produkta atpazīstamības nodrošināšanai.

 

Latvijā rada unikālu, energoefektīvu tehnoloģiju sakaru līniju īpašniekiem un operatoriem

04.01.2016.

SIA “Affoc Solutions” izstrādā universālu, energoefektīvu sakaru sistēmas tehnoloģiju jeb ESST, kas ir energoefektīvs šķiedru optiskās pārraides sistēmas (ŠOPS) modelis un tehnoloģisko risinājumu kopums, nodrošinot sakaru līnijas darbību ar būtiski zemāku elektroenerģijas patēriņu. Inovatīvajam risinājumam ir potenciāls kļūt par Latvijas eksporta preci.

 

1234567891011121314151617181920212223