RezervesDALAS24.lv

»Cita tehnika

Liela daļa iedzīvotāju nezina interneta pakalpojumu sniedzēja papildus iespējas

08.12.2012.

Elektronisko sakaru nozarē Latvijā klienti saņem augsta līmeņa apkalpošanas servisu, bet elektronisko pakalpojumu kvalitāte varētu būt labāka. Augstākā kvalitāte ir fiksētā tālruņa pakalpojumiem, internets visbiežāk tiek vērtēts kā labas, bet televīzija kā viduvējas kvalitātes pakalpojums, liecina portālā novertekvalitati.lv iegūtie dati. Vienlaikus liela daļa klientu nav informēti par interneta un fiksētā tālruņa pakalpojumu sniedzēja nodrošinātajām papildus iespējām. Oktobra sākumā atklātajā portālā televīziju, internetu un balss sakarus novērtējuši jau vairāk nekā 1800 lietotāju.

Koša virtuves tehnika – alternatīva ierastajām svētku dāvanām

04.12.2012.

Viens no veidiem, kā atsvaidzināt nerūsējošā tērauda pilno virtuvi, ir izvēlēties krāsainus akcentus. Lai virtuvē ienestu brokastu gatavošanas prieku, rīta enerģiju un iedvesmu, Electrolux ir radījis atraktīvu un košu komplektu Go Colour! ar mazajām virtuves tehnikas ierīcēm, kuras dizaineri iesaka kā alternatīvu svētku dāvanām jauniešiem, ģimenēm ar bērniem un drosmīgām personībām.

Gudri aprēķini un nevainojama prezentācija — Canon iepazīstina ar X MARK I Presenter

01.12.2012.

Canon šodien paplašina savu augstākās kvalitātes X MARK I kalkulatoru sēriju ar ierīci X MARK I Presenter. Canon elegantā un klasiskā dizaina X MARK I Presenter lietotājiem piedāvā vispusīgu daudzfunkciju kalkulatoru, kas kalpo arī kā bezvadu prezentāciju ierīce, rādītājs un taimeris.

„Canon” prezentē portatīvo skeneri ar strāvas padevi no USB

26.11.2012.

"Canon" laiž klajā jaunu, kompaktu, vieglu skeneri, kas darbojas ar strāvas padevi no USB savienojuma. Tas ir paredzēts aizņemtiem cilvēkiem, kuri nemitīgi atrodas kustībā, lai it visur varētu produktīvi apstrādāt informāciju un skenēt dokumentus. imageFORMULA P-208 pievilcīgais dizains un vieglā vadāmība piesaistīs arī ikdienas lietotājus, kuriem nepieciešams skenēt, piemēram, fotoattēlus vai mājsaimniecības rēķinus.

Ko tik nevar nofilmēt ar drošības kamerām!

22.11.2012.

Drošības kameras pie saviem mājokļiem uzstāda daudzi, turklāt, tas nav vairāk tikai drošības nolūkos, bet arī tādēļ, lai parādītu, ka saimnieks ir nopietns un joki ar to mazi. 

 

 

1234567891011121314151617181920212223