RezervesDALAS24.lv

»Mobilie telefoni

HTC One saņem globālo balvu kā labākā jaunā mobilā ierīce

01.03.2013.

Vakar Pasaules Mobilo tehnoloģiju kongresā 2013 Barselonā, Spānijā, nupat prezentētais viedtālrunis HTC One saņēmis GSMA balvu kategorijā „Labākais jaunais mobilais tālrunis, ierīce vai planšetdators”. Balsojot tālruņa dizainu un funkcionalitāti vērtēja nozares eksperti, kuru vidū bija mediju pārstāvji un industrijas analītiķi, atzīstot HTC One par daudzsološāko mobilo ierīci tirgū 2013. gadam.

Šodien Pasaules Mobilo tehnoloģiju kongresā 2013 Barselonā, Spānijā, nupat prezentētais
viedtālrunis HTC One saņēmis GSMA balvu kategorijā „Labākais jaunais mobilais tālrunis, ierīce
vai planšetdators”

Jauna perspektīva viedtālruņu pasaulē: klajā laists jaunais HTC One

26.02.2013.

 


Šodien pasaules līderis mobilo ierīču inovācijās un dizainā HTC prezentē savu gada

viedtālruni jauno HTC One. Tas ir veidots ar skaidru, viengabalainu alumīnija korpusu
un jaunais HTC One iepazīstina ar inovācijām - HTC BlinkFeed™, HTC Zoe™ un
HTC BoomSound™. Tās ir jaunās HTC Sense® inovācijas, kas no jauna atklāj mobilo
pieredzi un uzstāda jaunus standartus viedtālruņiem.

Šodien pasaules līderis mobilo ierīču inovācijās un dizainā HTC prezentē savu gada viedtālruni jauno HTC One. Tas ir veidots ar skaidru, viengabalainu alumīnija korpusu un jaunais HTC One iepazīstina ar inovācijām - HTC BlinkFeed™, HTC Zoe™ un HTC BoomSound™. Tās ir jaunās HTC Sense® inovācijas, kas no jauna atklāj mobilo pieredzi un uzstāda jaunus standartus viedtālruņiem.

Šogad gaidāms jaunais „iPhone” @Krusttēvs (2)

03.01.2013.

Tehnoloģiju giganta „Apple” izstrādātais jaunais viedtālruņa „iPhone” modelis gaidāms vasarā, un tas jau tiek testēts uzņēmuma noslēgtajā teritorijā Kupertino, Kalifornijā, liecina internetā publicētā informācija.

Viena no iecienītākajām dāvanām Ziemassvētkos – mobilais tālrunis. Kā izvēlēties atbilstošāko?

17.12.2012.

Ņemot vērā tehnoloģiju straujo attīstību, šobrīd viena no mobilo tālruņu dizaineru un ražotāju prioritātēm ir mobilo saziņas ierīču personalizēšana un pielāgošana konkrētu lietotāju vajadzībām. Līdz ar to mobilais tālrunis ir kļuvis ne vien par neatņemamu ikdienas saziņas līdzekli, bet arī par vienu no iecienītākajām praktiskajām dāvanām svētkos, liecina HTC un DT Mobile novērojumi.

HTC kļūst par ekskluzīvu UEFA partneri

12.12.2012.

Kompānija HTC ir noslēgusi sadarbības līgumu ar Eiropas Futbola asociāciju savienību jeb UEFA. Līgums paredz, ka turpmākās trīs futbola sezonas HTC būs oficiālais UEFA Čempionu līgas un UEFA Eiropas līgas partneris.

1234567891011121314