RezervesDALAS24.lv

»Mobilie telefoni

Atdzīvini pasauli ar jauno HTC ONE

02.03.2015.

HTC šodien izziņojis savu līdz šim personiskāko, skaistāko un jaudīgāko tālruni – HTC One M9. Starptautiski atzītās HTC One ģimenes jaunākais flagmanis HTC One M9 ir klasikas, mūžīgas elegances un skaistuma svinības, kas apvieno stilu un veiktspēju, ļaujot gūt maksimālo no tālruņa.

 

HTC iepazīstina ar pirmo selfiju stilisti pasaulē

08.02.2015.

HTC, globālais līderis mobilo inovāciju un dizaina jomā, nolīdzis pirmo selfiju stilisti pasaulē Aleksu Noksu (Alexis Knox). Ar viedtālruni HTC Desire EYE viņa dodas īpašā misijā, lai atbrīvotu pasauli no selfiju noliegšanas. Viņa sniegs savus eksperta padomus un stila konsultācijas, lai arī selfiju skeptiķi zinātu kā uzņemt perfektus attēlus. Aleksa Noksa ar stila konsultācijām palīdzējusi ASV šova Amerikas nākamā topmodele organizatoriem, kā arī viņas klientu sarakstā ir tādas zvaigznes kā Mailija Sairusa (Miley Cyrus), Bruno Marss (Bruno Mars), Rita Ora (Rita Ora).

 

VIDEO: Vajag jaunu telefona vāciņu? Nekādu problēmu!

24.01.2015.

Izrādās, ka viss ģeniālais ir gaužām vienkāršs. Dzīvojot viedtālruņu ērā, ir svarīgi nodrošināt to, lai tie neplīstu, nekristu pie zemes un kādā citādā veidā kļūtu nelietojami. Tam ir paredzēti dažādi apvalciņi un vāciņi.

 

VIDEO: Ja izmanto viedtālruni fotografēšanai, tad pamēģini šo triku!

14.01.2015.

Mūsdienās viedtālrunis ir atrodams teju katram cilvēkam, kurš izmanto mobilās sakaru ierīces.

 

 

VIDEO: Šoks! Kā uzlādēt iPhone sekundes laikā!

12.01.2015.

Katra viedtālruņa lietotāja sapnis ir neiztērējama baterija, jo šī tipa telefoniem tā iztērējas uz nebēdu.

 

 

1234567891011121314