RezervesDALAS24.lv

»Mobilie telefoni

HTC laiž klajā jaunu One sērijas viedtālruni - HTC One SV (3)

11.12.2012.

Pasaules līderis mobilo ierīču inovācijās un dizainā HTC laidis klajā jaunu mobilo tālruni HTC One SV. Tas ir jaunākais modelis no atzinību guvušās HTC One sērijas. Jauno viedtālruni raksturo ātra mobilo sakaru tehnoloģija 4G LTE darbība, augstvērtīga foto un video kamera un studijas ieraksta skaņas kvalitāte. Viedtālrunis darbojas ar HTC Sense 4 sistēmu, izmantojot Android ICS operētājsistēmu. 

Īsziņas zaudē popularitāti @Krusttēvs (2)

14.11.2012.

Pirmo reizi kopš īsziņu (SMS) parādīšanās konstatēts, ka amerikāņu vidū šī saziņas forma sāk zaudēt popularitāti, secina mobilo komunikāciju analītiķis Četans Šarma, gan piebilstot, ka citās rietumvalstīs nosūtīto SMS rādītāji kritušies jau agrāk.

„LG Optimus L5” jūnija beigās – arī Latvijā

20.06.2012.

Šī mēneša beigās Latvijā tirdzniecībā nonāks viens no stilīgākajiem „LG Electronics” (LG) L-sērijas viedtālruņiem „LG Optimus L5”, informē kompānijas pārstāvji.

„LG Optimus” L-sērijas viedtālruņi debitē slavena fotogrāfa modes fotosesijā

08.06.2012.

„LG Electronics” (LG) paziņojusi par ekskluzīvu sadarbību ar Lielbritānijas žurnālu „Vanity Fair UK” un pazīstamo modes fotogrāfu Ralfu Džonu Perū (Ralph John Perou), lai iepazīstinātu ar zīmola jauno dizaina identitāti „L-Style”, kas paredzēta dizaina lietpratējiem, kurus interesē arī lieliska tehnoloģija.

Pētījums: vairums uzņēmumu ir atkarīgi no mobilajiem sakariem un interneta

31.05.2012.

Latvijas uzņēmumu darbs aizvien vairāk atkarīgs no mūsdienu sakaru līdzekļiem. Kā liecina „Garm Technologies” maija beigās veiktā pētījuma rezultāti, tikai 29,4% uzņēmumu sakaru uzturēšanai ar klientiem un kolēģiem izmanto stacionāro telefonu.

1234567891011121314