RezervesDALAS24.lv

»Mobilie telefoni

Samsung atklāj jauno Galaxy S5 viedtālruni

25.02.2014.

Piektās paaudzes Galaxy S maina priekšstatu kā inovācijas iekļaujas mūsu ikdienā. Samsung Electronics prezentējis piektās paaudzes Galaxy S sērijas viedtālruni – Galaxy S5. Jaunais Galaxy S5 iekļauj vairākas būtiskas inovācijas, kas piemērotas ikdienai – tam ir uzlabota kamera, ātrāka datu pārraide ar Download Booster funkciju, vairākas aplikācijas aktīvam dzīvesveidam, kā arī uzlabota aizsardzība.

 

Vidējās klases viedtālruņu saimei piepulcējas viedtālrunis HTC Desire 610: veiktspēja un izklaide

25.02.2014.

HTC, globālais līderis mobilo inovāciju un dizaina jomā, iepazīstina ar jauno viedtālruni HTC Desire 610 – kompaktu un jaudīgu izklaides centru. Ar 4,7 collu ekrānu, HTC BlinkFeed iespēju un jau labi zināmo HTC BoomSound, šis jaunais un dinamiskais tālrunis lietotājiem sniedz neatkārtojamu audio un vizuālo piedzīvojumu.

 

Pirmssvētku laikā viedtālrunis HTC One piedzīvo zeltītas pārvērtības

25.11.2013.

HTC, globālais līderis mobilo inovāciju un dizaina jomā, izziņo pasaulē profesionāļu lokā augsti vērtēto viedtālruni HTC One jaunā, izsmalcinātā zelta krāsā. Tāpat kā jau esošie HTC One sudraba, melnā, zilā un sarkanā krāsa, arī jaunais viedtālrunis zelta krāsā apvieno sevī jaudu un visas slavētākās šī modeļa funkcijas, apvienotas matētā korpusā ar melniem akcentiem, kas piešķir ierīcei izsmalcinātību.

 

Laista klajā viedtālruņa HTC One lielizmēra versija: HTC One max

15.10.2013.

HTC, globālais līderis mobilo inovāciju un dizaina jomā, izziņojis HTC One max - lielizmēra viedtālruni, kurš sevī apvieno HTC One godalgoto dizainu, funkcionalitāti un veiktspēju, lai to piedāvātu lielāku izmēru viedtālruņu faniem. Jaunā pirkstu nospiedumu skenēšanas funkcija uzlabo lietošanas ērtumu, ļaujot izbaudīt popularitāti jau guvušās funkcijas HTC BlinkFeed™, HTC Zoe™ un HTC BoomSound™. Jaunā HTC Sense 5.5 versija ir uzlabota, lai turpinātu nodrošināt labāko viedtālruņa lietošanas pieredzi, tagad arī uz lielāka 5.9 collu ekrāna.

 

HTC iepazīstina ar vidējās klases HTC Desire 601 un mazbudžeta klases HTC Desire 300

04.09.2013.

HTC kā globālais līderis mobilajās inovācijās un dizainā savu viedtālruņu klāstu papildina ar diviem viedtālruņiem: HTC Desire 601 un HTC Desire 300. Jaunie viedtālruņi to lietotājam nodrošinās augstu kvalitāti par pieejamu cenu divos cenu līmeņos. 

 

1234567891011121314