RezervesDALAS24.lv

»Mobilie telefoni

Viedtālrunim HTC One pievienojas tā mazākā versija – HTC One mini (2)

18.07.2013.

HTC, globālais līderis mobilo inovāciju un dizaina jomā, prezentē savu jaunāko viedtālruni HTC One mini. Tā ir mazāka, kompaktāka versija godalgotajam viedtālrunim HTC One, ko lieto 181 pasaules valstī vairāk kā 583 mobilo sakaru tīklos.

 

HTC One saņem Android 4.2.2 atjauninājumu un HTCpro sertifikāciju

16.07.2013.

HTC, globālais līderis mobilo inovāciju un dizaina jomā, ziņo, ka tā godalgotais viedtālrunis HTC One saņems jaunāko Android 4.2.2 (Jelly Bean) programmatūras atjauninājumu ar uzlabotu HTC Sense 5 šī gada trešajā ceturksnī.

 

HTC aicina atklāt sevī tehnoloģiju gīku

11.07.2013.

Sestdiena, 13. jūlijs ir pasludināta par starptautisko “Gīku dienu”, aicinot katru atklāt sevī mazliet no tā, kas raksturīgs tehnoloģiju “gīkam”*. HTC, globālais līderis mobilo inovāciju un dizaina jomā, ir apkopojis neparastākos faktus par atraktīvo viedtālruni HTC One, lai lietotāji apgūtu tālruņa unikālās dizaina, specifikāciju un iespēju priekšrocības.

 

Viedtālrunis HTC One būs pieejams arī izsmalcinātā sarkanā krāsā

10.07.2013.

HTC, globālais līderis mobilo inovāciju un dizaina jomā, paziņo, ka tā godalgotais tālrunis HTC One būs pieejams jaunā, valdzinoši sarkanā krāsā. Tas būs pieejams tirdzniecībā Latvijā šī gada jūlija beigās. Tālrunis apvieno sevī ātru veiktspēju un visas tās funkcijas, kas jau guvušas pasaules atzinību kopš šī telefona klajā nākšanas gada sākumā, kā arī dizainu, kas ir spilgts un tajā pat laikā izsmalcināts.

 

Viedtālrunis HTC One par dizainu un inovācijām saņem starptautisku Computex Taipei zelta medaļu

05.06.2013.

Kompānija HTC kā pasaules līderis mobilo ierīču inovācijās un dizainā ir ieguvusi starptautisku atzinību par jaunāko viedtālruni HTC One. Pēc Pasaules mobilo tehnoloģiju kongresā iegūtās GSMA balvas par labāko jauno mobilo tālruni, ierīci vai planšetdatoru, jūnija sākumā gada tālrunis HTC One ir saņēmis arī „Computex Taipei 2013” zelta medaļu par dizainu un inovācijām.

 

1234567891011121314