RezervesDALAS24.lv

»Mobilie telefoni

Samsung paplašina Galaxy ierīču klāstu ar Galaxy S5 mini, Galaxy Core II un Galaxy Young 2

01.07.2014.

Samsung Electronics laidis klajā trīs jaunas Galaxy sērijas ierīces, kas Latvijas tirgū nonāks šī gada augustā. Produktu klāstu paplašinās Samsung jaunākā flagmaņa kompaktā versija Galaxy S5 mini. Savukārt Galaxy Core II un Galaxy Young 2 būs īpaši draudzīgas cenas viedtālruņi ar jaudīgu veiktspēju, gudrām funkcijām un vēl izsmalcinātāku dizainu.

 

Lietus veicina līgošanu pa telefonu ar tuviniekiem ārzemēs

25.06.2014.

Lietainais laiks Līgo vakarā veicinājis svētku «svinēšanu pa telefonu» ar tuviniekiem ārzemēs. Mobilo sakaru operatora Amigo tīklā fiksētas daudzas neparasti garas tālsarunas un ilgākā no tām 23.jūnija vakarā ilga vienu stundu un četrarpus minūtes. Pavisam abās svētku dienās reģistrēti vairāk nekā 300 tālsarunu, kas bija ilgākas par 20 minūtēm, jeb vismaz desmitreiz garākas nekā vidējā ilguma tālsaruna.

 

HTC izziņo mazbudžeta klases viedtālruni HTC Desire 310

06.03.2014.

HTC, globālais līderis mobilo inovāciju un dizaina jomā, iepazīstina ar jauno mazbudžeta klases viedtālruni HTC Desire 310. Tas ir vienlaidus daudzfunkcionāls, izsmalcināta dizaina viedtālrunis vieglai pārlūkošanai un video veidošanai ar jaudīgu četru kodolu procesoru un izslavētākajām HTC One funkcijām: HTC BlinkFeed un HTC Video Highlights. Šis telefons ir paredzēts tiem, kam nepieciešama mobilā ierīce ar izcilu lietojamību par pieņemamu cenu. 

 

Latvijā īslaicīgi ieceļojis ekskluzīvais 18 karātu zeltā tērptais viedtālrunis Gold HTC One

05.03.2014.

HTC, globālais līderis mobilo inovāciju un dizaina jomā, 2013. gada rudenī pavisam ierobežotā skaitā laida klajā viedtālruni Gold HTC One, kura radīšanā izmantots patiess zelts. Tas ir visdārgākais jebkad izgatavotais HTC viedtālrunis. Lai arī sākotnēji to radīja īpaši Lielbritānijas mūzikas balvai „MOBO Awards” kā īpašu zelta balva gada un pasniedz to gada labākajam jaunajam mūziķim, tomēr daži ekskluzīvās sērijas zeltā tērpti viedtālruņi pašreiz apceļo pasauli. 

 

Viedtālrunis HTC One saņem iF produktu dizaina zelta apbalvojumu 2014

04.03.2014.

Viedtālrunim HTC One ir piešķirts vēl viens starptautisks prestižs apbalvojums – iF produkta dizaina zelta godalga 2014. Katrs šī konkursa laureāts saņem iF apliecinājumu par dizaina kvalitāti – starptautiski atzītu dizaina kvalitātes zīmi. Žūrija izvērtēja 4615 pieteikumus, izvēloties 75 produktus, kuru dizaina izpildījums tika novērtēts visaugstāk ar iF apbalvojumu. 

 

1234567891011121314