RezervesDALAS24.lv

»Krusttēvs intervē

VIDEO - Mis Latvija vadītāja Fogele: Gultā melot sievietei ir vienkāršāk nekā vīrietim Video (29)

26.02.2015.

Aizvadītajā nedēļas nogalē norisinājās gada karstākais pasākums "Erots 2015", kurā ikvienam bija iespēja izbaudīt pašus pikantākos un karstākos priekšnesumus. Savukārt blogs Zhuks.lv sadarbībā ar portālu Krusttevs.com parūpējās par to, lai arī tiem cilvēkiem, kas nevarēja apmeklēt šo pasākumu, būtu iespēja gūt nelielu ieskatu! 

 

Kreigs Brīns: Sīvākais konkurents "Rally Liepāja" būs Kajetanovičš @Krusttēvs (1)

29.12.2014.

Strauji tuvojas Eiropas rallija čempionāta (ERČ) otrais posms, "Rally Liepāja", tādēļ Krusttevs.com piedāvā interviju ar Kreigu Brīnu (Craig Breen). Kreigs ir 24 gadus jauns rallija braucējs no Īrijas, kurš bijis “Peugeot Rally Academy” komandas līderis kopš tās izveidošanas, jau ieguvis divus Pasaules čempionāta titulus un arī šogad startēs “Rally Liepāja”. Brīns viennozīmīgi sagaidāms kā viens no līderiem arī šogad.

 

Ekskluzīvi! Fitnesa modele Karīna Akmens: Vīriešus seksīgus padara pašpārliecinātība

25.02.2014.

Festivāls „Erots” aicināja uz interviju pašmāju seksīgo un pievilcīgo fitnesa modeli, kura daudzām sievietēm un vīriešiem ir kļuvusi par etalonu. Viņa ir sieviete, kura, pateicoties savam lielajam darbam un milzīgajam gribasspēkam, ir ieguvusi perfekti veidotu augumu un sasniegusi vērā ņemamus rezultātus. Viņa ir guvusi lielu atpazīstamību un novērtējumu ne tikai Latvijā, bet arī otrpus okeānam - Amerikā, kur pašreiz dzīvo, vēsta portāls EROTS.LV !

 

Ieva Adamss: pašapmierināšanās ir labākais dzīvais porno 18+ (5)

01.02.2014.

Ieva Adamss – iedvesmojoša un absolūti sievišķīga sieviete! Viņa, kura plašākai sabiedrībai zināma kā bijusī Radiogeiša, bet tagad – sabiedrisko attiecību pasniedzēja augstskolā un stila kursu vadītāja, piekritusi atklātai un vaļsirdīgai sarunai par erotiku, seksapīlu, savaldzināšanu un atturēšanos, mīlestību, pašapmierināšanos, garīgiem orgasmiem un festivālu „Erots”.

 

Hjū Džekmens (Vilknadzis): Loma filmā mani uzbudina

26.08.2013.

44 gadu vecais Hjū Džekmens (Hugh Jackman) ir galvenās lomas atveidotājs filmu sērijā “X-Men”. Šajā Holivudas kases grāvējā Džekmens atveidot tēlu, kas ir divas sejas – Logans cilvēka veidolā un Vilknadzis (Wolverine) jau ir “nedaudz” skarbāks. Piedāvājam interviju ar Hjū, kurā viņš dalās ar saviem iespaidiem par šo filmu!

 

12345678