RezervesDALAS24.lv

»Krusttēvs intervē

Zicmanis: par regulāro sezonu, izslēgšanas spēlēm un turpmākajiem plāniem. INTERVIJA @Krusttēvs (3)

23.04.2013.

Bijušais Latvijas U-19 izlases, divkārtējais zelta un sudraba medaļas īpašnieks un Cēsu „Lekrings” komandas aizsargs Mārtiņš Zicmanis intervijā ar portālu KRUSTTEVS.COM atzīst, ka aizvadītā sezona pagājusi necerētā gultnē, taču galvenais mērķis ir sasniegts – iegūta zelta medaļa Latvijas čempionātā florbolā vīriešiem virslīgā.

 

Kas bija „Zaporožecs” – pārvietošanās līdzeklis vai remontdarbu objekts? @Krusttēvs (4)

17.12.2012.

Padomju laiku mašīnas teju uz ielām vairs neredz, laukos gan vēl itin iecienītas. Vieni PSRS automatizētos produktus nebeidz lādēt, citi kavējas patīkamās atmiņās un, ja iespēja, pat vēl nopērk kādu, lai piedalītos retro automašīnu parādēs. Šķiet, ka vislielāko uzmanību izpelnījušās „Volgas”, „Žiguļi” un „Moskviči”, bet kā tad ar bēdīgi slaveno, vienmēr pērto, „Zaparožecu”. Savā pieredzē dalās kāds KRUSTTEVS.COM lasītājs, kuram par šo automobili ir dalītas jūtas. 

No palaidnīga tusētāja līdz kultūristam. Saruna ar bodibildinga entuazistu Oskaru Kasakovski @Krusttēvs (694)

21.11.2012.

Kā ziņo gudras sporta vārdnīcas, bodibildings, ko mēdz dēvēt arī par kultūrismu un atlētismu, ir sporta veids, kurā atlēta rezultātu sacensībās nosaka viņa ķermeņa proporcijas, muskulatūras reljefs un tikai kā trešais kritērijs – muskuļu apjoms. Šis sporta veids ar katru gadu kļūst aizvien populārāks arī Latvijā. Pirms mēneša KRUSTTEVS.COM ziņoja par fitnesa modeles Karīnas Akmens sasniegumiem šajā sporta lauciņā, taču šoreiz uz ekskluzīvu sarunu esam aicinājuši vienu no Latvijas bodibildinga entuazistiem-veterāniem Oskaru Kasakovski.

PRIVĀTA INTERVIJA: Ernests Gulbis par kaifu, par tusiņiem un draugiem, par slimībām un vājībām @Krusttēvs (25)

16.11.2012.

KASPARS ŪDRIS, speciāli Krusttevs.com

 

Pirms 18. novembra komunisti likuši skolās politbirojiešu portretus sarindot pareizā secībā @Krusttēvs (2)

08.11.2012.

Tuvojoties valsts dzimšanas dienai, KRUSTTEVS.COM aicināja uz ekspressinterviju vēstures skolotāju Viesturu Deksni ar 45 gadu stāžu, jautājot – ko par 18. novembri drīkstēja stāstīt skolēniem un kā valsts gadadienai „gatavojās” komunisti.

12345678