RezervesDALAS24.lv

»Krusttēvs intervē

Referendums, 9.maijs, naudīgi propagandisti... I daļa (4)

15.05.2012.

Būdams jaunās politiķu paaudzes pārstāvis, „Visu Latvijai!/TB/LNNK” līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars pārmetumus par jaunību reiz „atsvieda” visai atraktīvā veidā, ar neslēptu zemtekstu paziņojot, ka „ jauns kumeļš var kļūt par lielu zirgu, bet vecs ēzelis par zirgu nekad nekļūs”. Jaunajā politiķī, kā allaž, ir daudz ideālisma un patriotisma, stingra nostāja nacionālajos jautājumos, un to viņš apliecina arī intervijā portālam KRUSTTEVS.COM.

Aizvien aicina pie siles... Intervija ar Daini Īvānu. II daļa

10.05.2012.

Turpinājums KRUSTTEVS.COM intervijai ar kādreizējo Latvijas Tautas frontes līderi Daini Īvānu.

Par Gorbačovu un stobriem vēderā. Intervija ar Daini Īvānu. I daļa (2)

07.05.2012.

Iespējams, maija sākums ir piemērotākais laiks, lai palūkotos atpakaļ, „kā viss sākās”. Latvijas Tautas fronte (LTF) toreiz bija masu organizācija, ar ko vēlāk dibinātās politiskās partijas nevar sacensties ne idejas, ne masveidīguma ziņā. Par izšķirošo dienu notikumiem visdrošāk, šķiet, jautāt kādam no tiem, kuri bijuši klāt.

Betona karalis. Intervija ar Jāni Ošleju. II daļa (1)

03.05.2012.

Turpinājums KRUSTTEVS.COM intervijai ar uzņēmēju, SIA „Primekss” valdes priekšsēdētāju Jāni Ošleju.

Betona karalis. Intervija ar Jāni Ošleju. I daļa (705)

30.04.2012.

Uzņēmējs Jānis Ošlejs ar savu skatījumu par ekonomikas norisēm publiskajā telpā uzstājas regulāri. Viņā ieklausās gan uzņēmēji, gan politiķi, vieni tam piekrīt, citi asi kritizē. Savu viedokli viņš pauž, to izsmeļoši pamatojot ar precīziem argumentiem, un nav šaubu, ka viņš zina, ko saka – 20 uzņēmējdarbībā pavadītajos gados pieredzēts gana daudz, bet SIA „Primekss” kļuvis par Latvijas jaunlaiku rūpniecības veiksmes stāstu.

12345678