RezervesDALAS24.lv

»Krusttēvs intervē

MTG un LNT apvienošanās dos pozitīvu impulsu visai mediju nozarei kopumā (2)

27.10.2012.

Lai gan lēmums par „MTG Broadcasting AB” (MTG) un AS „Latvijas Neatkarīgā Televīzija” (LNT) apvienošanos jau tika pieņemts pirms pus gada, diskusijas par šī darījuma ietekmi uz mediju tirgu kopumā tikai pieaug. Par telekanālu apvienošanās pozitīvajiem impulsiem uz nozari, TV3 un LNT abonentmaksas ieviešanu, kā arī daudziem citiem jautājumiem „Dienas Biznesa” pielikumā „Saldo” stāsta mediju aģentūras „Initiative Latvia” vadošais partneris Rihards Frīdenbergs.

Motofrīstaila čempions Libors Podmols: Latvijas posmā ceru uz ballīti, lēcieniem un pjedestālu (1)

25.10.2012.

Intervija ar 2002. / 2010. gadu pasaules čempionu motofrīstailā Liboru Podmolu pirms FMX Latvijas Grand Prix.

KRUSTTEVS.COM pēta: Diētiskās ēst gatavošanas tehnikas @Krusttēvs (1)

22.10.2012.

Dietologi nemitīgi atgādina – lai nomestu kilogramus, nekas cits nepalīdzēs, kā kardināli izmainīt ēdienkarti, atsakoties no cepta, žāvēta un salda. Kā to izdarīt pēc iespējas nemanāmāk? Šefpavārs Alex Žiļuks, no zivju restorāna „Le Dome” KRUSTTEVS.COM atklāj, kā neveselīgos ēdienus pārvērst figūrai draudzīgākos. Viņš apgalvo – būs garšīgi arī ar mazāk kalorijām!

KRUSTTEVS.COM pēta: Kā atšķirt saaukstēšanos no alerģijas! (1)

20.10.2012.

Grauž un asaro acis, jūtama nieze kaklā, bieža šķaudīšana un iesnas, slikta pašsajūta... Alerģija pēc pirmā acu skatiena ir ļoti līdzīga tipiskajām saaukstēšanās slimībām. Vienīgā atšķirība – tai nav raksturīga paaugstināta temperatūra un to var pakļaut tikai ar antihistamīnu saturošiem preparātiem.

KRUSTTEVS.COM pēta: Vai vēnu slimības var skart arī vīriešus @Krusttēvs (2)

13.10.2012.

Pret iespējamām vēnu slimībām un to profilaksi vairums vīriešu izturas apmēram tikpat nevērīgi, kā pret citām varbūtējām pašsajūtas ligām, atliekot vizīti uz nenoteiktu laiku un saņemoties, kad kaite jau ielaista, gadu no gada secina šīs jomas speciālisti.

12345678