RezervesDALAS24.lv

»Krusttēvs intervē

KRUSTTEVS.COM saruna ar diētas ārstu Andi Brēmani: Kas īsti slēpjas zem vārdiem – ēd veselīgi? @Krusttēvs

20.09.2012.

Ja vēlies notievēt, ēd veselīgi. Ja vēlies stipru imunitāti, ēd veselīgi. Ja vēlies uzlabot darba spējas un stiprināt organismu ar vitamīniem, ēd veselīgi. Bet kas īsti ir veselīgs dzīvesveids? Kā pareizi plānot savu ikdienas ēdienkarti?

Ilze Jurkāne aicina dot vīriem brīvību @Krusttēvs

12.09.2012.

„Svarīgi, ka novecojot novērtējam patiesās vērtības un rakstura būtību, nevis skaitām pirmos sirmos matus,” laimīgas laulības noslēpumos ar KRUSTTEVS.COM dalās finansiste Ilze Jurkāne. Viņa ar vīru ekspolitiķi Jāni Jurkānu 8.jūnijā svinēs 20 gadu kāzu jubileju.

KRUSTTEVS.COM pēta: Vīriešu personības krīzi. Intervija ar izaugsmes treneri Andžeju Reiteru @Krusttēvs

01.09.2012.

Katra vīrieša dzīvē ir pieci krīzes periodi, kuros ātri vien var „salaist visu dzīvi dēlī”. Uzzinot, kādēļ patiesībā veidojas personības krīzes, vieglāk apgūt vajadzīgo mācībstundu un kļūt par īstu veiksminieku! Kā? Lasi turpinājumā! Šo rakstu parādi arī savai sievai vai draudzenei! Lai viņa neuzdod stulbus jautājumus, kad sagribēsi gozēties starp gados jaunākām.

Pārsālītās eksprezidentu garantijas un politiskie kājā šāvēji (2)

08.06.2012.

Turpinājums KRUSTTEVS.COM intervijai ar politologu Ivaru Ījabu – par Valsts prezidentiem, svešvalodu zināšanām un iespējamām koalīcijas kombinācijām.

Politiskais stulbums un oligarhu cūcības @Krusttēvs

05.06.2012.

Par Latvijas esošo un bijušajiem Valsts prezidentiem, stulbiem izgājieniem politikā, „mēnessērdzīgajiem”, spēli ar politisko „fasādi” un citām politiskajām peripetijām – KRUSTTEVS.COM intervija ar politologu Ivaru Ījabu.

12345678