RezervesDALAS24.lv

»Krusttēvs intervē

Parādu atmaksāt nevajadzēs, sāksim no nulles. Intervija ar I.Brīveru. II daļa @Krusttēvs

31.05.2012.

Turpinājums KRUSTTEVS.COM intervijai ar Banku augstskolas profesoru, Ventspils Augstskolas asociēto profesoru un Latvijas Ekonomistu asociācijas valdes priekšsēdētāju Ivaru Brīveru.

Absurda skaitļi un pliko skrējiens ap Vecrīgu. Intervija ar I.Brīveru. I daļa @Krusttēvs

28.05.2012.

Banku augstskolas profesors, Ventspils Augstskolas asociētais profesors un Latvijas Ekonomistu asociācijas valdes priekšsēdētājs Ivars Brīvers allaž izcēlies ar viedokli, kas krietni atšķiras no varas aprindās paustā. Arī sarunā ar KRUSTTEVS.COM mācībspēks apšauba valdības uzskaitītos pēdējā laika sasniegumus un prognozes un liek noprast, ka varai nevajadzētu ieslīgt pašslavināšanā un sabiedrības maldināšanā par brīnišķīgiem izaugsmes tempiem.

Kriminalizētās „melnās kases” un ieiešana „citā mežā”. Intervija ar Alvi Vilku. II daļa (1)

25.05.2012.

Turpinājums KRUSTTEVS.COM intervijai ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka vietnieku Alvi Vilku.

Politisko partiju finanses un dīvainā ažiotāža. Intervija ar Alvi Vilku. I daļa

22.05.2012.

Atstādināts, atbrīvots, atjaunots. Šādus amata līkločus deviņus gadus ilgajā darba posmā piedzīvojis Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka vietnieks Alvis Vilks, kura ikdienas kompetencē ir politisko partiju finanšu uzraudzīšana. Pēdējās dienās viņa vārds gan locīts citā sakarā – ka birojam drīz varētu būt jāmeklē cits vadītāja vietnieks…

Ekonomiskās ieceres, padomiskais SC un motivācija būt politikā… II daļa (2)

18.05.2012.

Turpinājums KRUSTTEVS.COM intervijai ar „Visu Latvijai!/TB/LNNK” līdzpriekšsēdētāju Raivi Dzintaru.

12345678