RezervesDALAS24.lv

»Retrospekcija

AIZLIEGTIE SOČU FOTO: amizanta pludmale, striptīzklubi, bērni ar kalašņikoviem @Krusttēvs (4)

19.01.2014.

Divi žurnālisti (Robs Hornstra un Arnolds Van Brugens) pavadījuši Sočos un Ziemeļkaukāzā piecus gadus, dokumentējot šī gada Olimpiskā reģiona ikdienas dzīvi no 2009. līdz 2013. gadam. Fotogrāfijas atspoguļo Sočus kā „bīstamu subtropu konflikta zonu”, kuru publiska izrādīšana Maskavā tika aizliegta, ziņo britu tabloīdi.

 

ŠOKĒJOŠI: Skaista stjuarte iet bojā, nokrītot no debesskrāpja Dubaijā @Krusttēvs (4)

12.04.2013.

Šokējoša traģēdija notikusi Dubaijā - tur, nokrītot no debesskrāpja, bojā gājusi kāda britu izcelsmes stjuarte, kas  izkritusi pa augstceltnes atvērto logu.

 

VIDEO: Pie Kremļa "BMW" vadītājs nepiedod "Buick" šofera nekaunību Video @Krusttēvs (1)

04.04.2013.

Šķiet, ka Maskavā nepaliek nepamanīts neviens asāks manevrs uz ielas - automātiskās video kameras ir teju visiem šoferiem. Šoreiz kārtējais "paparaci" netālu no Kremļa nofilmējis kā "BMW" vadītājs nespēj "pārdzīvot" "Buick" īpašnieka šerpāku braukšanu un "soda" par to viņu.

 

„Saskaņas Centrs” Jelgavā apstiprina deputātu kandidātu sarakstu (2)

24.03.2013.

Sestdien, 23. martā, politisko partiju apvienības „Saskaņas Centrs” sociāldemokrātiskās partijas „Saskaņa” Jelgavas nodaļas pirmsvēlēšanu konferencē apstiprināta reģionālā programma un deputātu kandidātu saraksts, ņemot vērā dzimumu kvotu 33% apmērā un bez konkursa iekļaujot vienu jaunatnes organizācijas pārstāvi.

 

UZMANIES SAVĀ E-PASTĀ: Izvērtē un nesūti naudu aizdomīgām personām – PRAKTISKI PADOMI (2)

17.03.2013.

Saņemot e-pasta vēstules, noteikti jāizvērtē to saturs un nevajadzētu sūtīt naudu aizdomīgām personām. Tā uzsver Valsts policijā, iepazīstoties ar mēstulēm, ko šonedēļ no kāda aizdomīga sūtītāja, kurš sevi nodēvējis par Sandru Hills, saņēma vairāki lietotāji.

 

123456