RezervesDALAS24.lv

»Retrospekcija

Pieci pasaulē labi zināmi „krusttēvi” (1)

27.04.2012.

Daudziem vārds „krusttēvs” asociējas ar Cosa Nostra tipa kriminālo klanu bosiem – viltīgiem, slīpētiem, ietekmīgiem un barbariskiem tipāžiem, kuri pastāvīgi atrodas savas privātās armijas ielenkumā un ir gatavi uz visu. 

10 visnoslēpumainākās vietas pasaulē

24.04.2012.

Pasaule sargā dažādus noslēpumainus seno meistaru veidotos pieminekļus. Šīs vietas rūpīgi pētījuši zinātnieki, vēsturnieki un arheologi, tomēr dažas no šīm vietām ir tik senas un neizprotamas, ka vēl joprojām nav skaidrs, kāpēc tās savulaik būvētas un kādiem mērķiem kalpojušas. Interneta portāls menslife.com apkopojis desmit noslēpumainākās vietas – tūrisma objektus – pasaulē.

Visbagātākais un... vispieticīgākais?

20.04.2012.

Kopš 2010.gada pasaules vadošajos biznesa izdevumos Karlosa Slima vārds vismaz reizi gadā tiek piesaukts ar lielu pompu – par viņu raksta kā par cilvēku, kurš turības ziņā apsteidzis „Forbes” „kronēto” pasaules bagātāko cilvēku Bilu Geitsu (lielā mērā gan – pateicoties pēdējā vērienīgajiem ziedojumiem labdarībai) un nu jau trīs gadus pēc kārtas noturējies planētas „biezāko” naudasmaisu saraksta virsotnē.

123456