RezervesDALAS24.lv

»Retrospekcija

ŠOKĒJOŠI: Slavenu režisoru simtiem tūristu acu priekšā saplosa haizivis @Krusttēvs

27.02.2013.

Viens no briesmīgākajiem haizivju uzbrukumiem nupat kā noticis Jaunzēlandē, kur četras baltās haizivis līdz nāvei saplosījušas režisoru Adamu Streindžu.

FOTO un VIDEO: Iespaidīgākais ūdens atrakciju parks Eiropā „Tropiskās salas” Video @Krusttēvs

26.02.2013.

Baltas smilšu pludmales, dzidri zilu ūdeni, palmu kokus var ieraudzīt ne tikai siltajās zemēs, bet arī tepat Eiropā, Vācijā. Šis džungļu ūdens atrakciju parks atrodas Berlīnē zem Eiropas lielākā kupola un piedāvā dažnedažādas atrakcijas gan lieliem, gan maziem. Iespēja pat pavadīt vienu nakti īstā teltī, tajā pašā vakarā izbaudot baseinus un atrakcijas.

PĀRSTEIDZOŠS VIDEO: Tokijā nojauc viesnīcu bez skaņas Video @Krusttēvs (1)

25.02.2013.

Kā jau zināms, Tokija ir Japānas galvaspilsēta un viena no apdzīvotākajām vietām pasaulē. Pilsēta ir slavena ar augstajiem debeskrāpjiem un ievērojamajām celtnēm. 

ŠOKĒJOŠI: Viesnīcas ūdens cisternā atrasts meitenes līķis @Krusttēvs (2)

21.02.2013.

Šausmu stāsta cienīgu sižetu nācies piedzīvot diviem britu tūristiem Losandželosā, kad atklājies, ka ūdenī, kurā abi apmeklētāji dienām ilgi mazgājušies un izmantojuši dzeršanai, vairākas nedēļas atradies meitenes līķis.

Rīgā satiksmes problēmas ir nieks! Baltkrievijā gan - pasažieri autobusā kā siļķes mucā Video @Krusttēvs (3)

12.02.2013.

Ja mēs kādreiz sūdzamies par satiksmes problēmām Rīgā, tad, šķiet, tie tādi ziediņi vien ir, salīdzinot ar, piemēram, Baltkrieviju, kur, lai dienas laikā iekļūtu satiksmes autobusā, pasažieriem jākāpj vienam otram virsū.

123456