RezervesDALAS24.lv

»Retrospekcija

STINDZINOŠS VIDEO: Al-Džazira žurnālistu nošauj reportāžas laikā Sīrijā Video @Krusttēvs (3)

21.01.2013.

Jau ilgāku laiku Sīrijā valdības spēki un opozīcija ir apņēmības pilni iznīcināt viens otru, izmantojot militāru spēku. ANO ik pa laikam ziņo, ka situācija Sīrijā pasliktinās, taču cerības uz mierizlīgumu sarunu ceļā līdzinās nullei. Katru dienu tiek saņemtas jaunas ziņas par sadursmēm dažādās Sīrijas pilsētās, kurās iet bojā ne tikai civiliedzīvotāji, bet arī mediju pārstāvji. Nesen kā bīstamajā reģionā nošauts „Al-Džazira” žurnālists, kurš veica savus tiešos darba pienākumus – atspoguļot konfliktu no paša notikumu epicentra.

ATENTĀTA MĒĢINĀJUMS BULGĀRIJĀ: Opozīcijas līderim konferences laikā pie deniņiem pieliek stobru Video @Krusttēvs (3)

19.01.2013.

Stindzinoši notikumi risinājušies Bulgārijas galvaspilsētā Sofijā, kur vietējais politiķis, Bulgārijas opozīcijas līderis, Ahmeds Dogans pārcietis šokējošu atentāta mēģinājumu – publiskas konferences laikā viņam lodi galvā gribēja raidīt kāds 25 gadus vecs vīrietis. Brīnumainā kārtā ierocis nenostrādāja un pirms otrreizējā mēģinājuma politiķis slepkavam paspēja izrādīt pretestību, kamēr palīgā pietraucās apsardzes vīri, nogāžot „killeru” zemē un neitralizējot. 

Lietuvas pirmā karaliene bija latviete (1)

11.01.2013.

Strauji tuvojas noslēgumam Lietuvas karalim Mindaugam un viņa latgaļu sievai Martai paredzētā pieminekļa tapšanas pirmā stadija, kurā tas tiks darināts mālā, informē Latvijas Mākslas akadēmijas profesors Osvalds Zvejsalnieks. Viņš ir arī entuziastu grupas pārstāvis, pateicoties kuras iniciatīvai piemineklis ne tikai praktiski taps, bet arī tiks uzstādīts netālu no Aglonas bazilikas.

Nepatīk darbs birojā? IR VARIANTI – 5 padomi, ko darīt @Krusttēvs (3)

09.01.2013.

Šobrīd ir ļoti grūts laiks lielākajai daļai vīriešu, kuri meklē darbu ārpus ofisa telpām. Agrāk, bija daudz vieglāk un ātrāk atrast darbu ražošanas un rūpniecības sektoros, bet nu jau pamazām šīs profesijas tiek aizstātas ar citām, kā arī samaksas šādos darbos tiek samazinātas vai arī tiek maksāta daudz mazāka summa nekā vajadzētu.

Jaunietis un sieviete uzdodas par kontrolieriem, policija meklē cietušos (1)

30.11.2012.

Rīgas satiksmes darbinieki Latgales priekšpilsētā pamanīja kādu jaunieti un sievieti, kuri bija ģērbušies Rīgas satiksmes kontrolieru formastērpos. Jaunietis, ieraugot īstos Rīgas satiksmes darbiniekus, metās bēgt līdz ar to viņiem izdevās notvert sievieti, taču jaunietis aizbēga no notikuma vietas.

123456