RezervesDALAS24.lv

»Retrospekcija

DROSMĪGS VIDEO: Zaglim veikala laupīšana beidzas ar piekaušanu, asarām un arestu Video @Krusttēvs (2)

28.01.2013.

Kādā ārvalstu degvielas uzpildes stacijā bravurīgajam garnadzim, kurš mēģināja veikala pārdēvējam uzbrukt ar nazi, laupīšana beidzās ar pamatīgu kautiņu, kā rezultātā drosmīgais veikalnieks zagli ne tikai atbruņoja, bet arī noveda to līdz asarām. Pēc incidenta zaglis tika arestēts un aizvests uz policijas iecirkni.

Traģiskā avārijā pēc auto sadursmes ar alni apdrošinātāji izmaksās 280 000 latu (1)

24.01.2013.

Apdrošināšanas sabiedrība ERGO Latvijā saņēmusi OCTA atlīdzību pieteikumu par ceļu satiksmes negadījumu Zviedrijā, kas aprēķināta vismaz 280 000 latu apmērā. Tā ERGO vēsturē pēdējo 15 gados kļūs par lielāko atlīdzību par OCTA negadījumu.

KRIMINĀLS VIDEO: Pensionārs-bandīts apšauda un ievaino Krievijas specvienības kareivjus Video @Krusttēvs (2)

24.01.2013.

Šokējoši notikumi tikko kā risinājušies kādā kaimiņvalsts Krievijas daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpā, kur, par smagiem noziegumiem apsūdzēts, 60 gadus vecs pensionārs aizturēšanas brīdī izrādījis negaidītu pretestību bruņotai specvienībai, atklājot uz kareivjiem uguni un vairākus smagi ievainojot. Pēc atbildes šāvieniem, uzbrucējs tika nogalināts.

ASV students uzbrūk policistam, pārvēršot īslaicīgu aizturēšanu par 5 gadiem cietumā Video @Krusttēvs (3)

24.01.2013.

„Es vienkārši ļoti gribēju izkauties”, pēc uzbruka aizturēšanas izolatorā policistam, atzinis 25 gadu vecais students no Arizonas štata ASV. Jaunais cilvēks tika nogādāts policijas iecirknī pēc kautiņa ar kādu citu studentu augstskolā, kas visticamāk būtu beidzies ar aizturēšanu līdz vienai vai divām diennaktīm, paskaidrojumu un varbūt nelielu soda naudu. Taču tagad, izvicinot dūres ar policistiem, jauneklis nopelnījis 5 gadus cietumā. Vai tas bija tā vērts? 

ASA SIŽETA VIDEO: Somijas policija tikai ar brutālu spēku savalda igauņu tirgotāju Video @Krusttēvs (6)

22.01.2013.

Neparastu lecīgumu un bravūru izrādījis kāds Igaunijas tirgotājs, kurš, tā vietā lai izpildītu Somijas policijas prasības, izprovocēja likumsargus uz kautiņu. Arī savos izteicienos brašulis nebija izvēlīgs, aurojot: "Kāpēc Somijas policija drāž Igauniju?".

123456