RezervesDALAS24.lv

»Retrospekcija

Holivudas zvaigžņu spožākie un stulbākie darījumi ar nekustamo īpašumu @Krusttēvs (3)

28.11.2012.

Slavenības var būt skaistas un talantīgas, taču tas nebūt automātiski nenozīmē, ka populārie cilvēki ir arī veiksmīgi, vismaz jomā kas attiecas uz darījumiem ar nekustamo īpašumu. Vairāku gadu laikā lielā kalibra zvaigznes ir cietušas miljonu dolāru izteiksmē mērāmus zaudējumus, nepareizi un / vai neveiksmīgi investējot nekustamajos īpašumos.

Rīkojums Nr. 2 un kas no tā izriet @Krusttēvs (2)

28.05.2012.

Pirms gada Latvijas sabiedrība piedzīvoja brīdi, kas pirms tam kādu laiku tika apspēlēts baumās un ko tā bija noglabājusi savās slēptajās vēlmēs. Toreizējais Valsts prezidents Valdis Zatlers prognozējami neveiksmīgas pārvēlēšanas priekšnojautās tālrādē iepazīstināja tautu ar rīkojumu Nr. 2, ar ko rosināja tautas nobalsošanu par Saeimas atlaišanu.

No biržas miljoniem līdz lauku viensētai (1)

13.05.2012.

Par šo cilvēku baumu un mītu, šķiet, ir vairāk nekā smilšu graudu pludmalē, turklāt virkni šo mītu par sevi radījis viņš pats. Tikpat pretrunīga, cik viņa personība, ir arī informācija, ko par viņu izplata dažādi avoti. Germans Sterļigovs, kurš deviņdesmito gadu sākumā miljonu nopelnīja burtiski vienā dienā, par sevi liek runāt joprojām.

Skrējiens pēc pārticības jeb kā mūs ievilināja ES

05.05.2012.

Neesam zili karogotajā Eiropas Savienībā (ES) paguvuši nodzīvot pat ne pilnu desmitgadi, taču secinājumi pa šo laiku radušies gana biezā slānī. Kamēr vieni raksta projektus, skaita struktūrfondu miljonus un „otkatus”, priecājas par svaigiem, eiropiešu finansētiem infrastruktūras projektiem, citi eirobirokrātijas papīru kalnus vai „izbauda” trekno gadu mieles, vēl citi žēli secina, ka ieiešana ES atgādina piespiedu braucienu taksometrā – negribot, bet jāmaksā, turklāt – jo tālāk, jo dārgāk...

TOP 6: Politisko kampaņu tēriņu rekordi

29.04.2012.

Lai dotos augšup pa varas kāpnēm, cilvēki gatavi izdot milzu summas – tas pierādījies vēstures loku griežos. Ar cinisku pieskaņu mēdz teikt, ka lielu naudu izdot vērts tikai, lai tiktu pie vēl lielākas naudas. Turklāt, kamēr Latvijā pirms katrām vēlēšanām politisko procesu un kampaņu vērotāji cenšas sekot līdzi teju vai katram redzamam vai neredzamam politreklāmās ieguldītam santīmam, šeit katra politiskā grupējuma sevis spodrināšanai izmestie daži simti tūkstoši latu, kas šad un tad sasniedz septiņciparu skaitli, ir kabatas nauda, salīdzinot ar summām, kas tiek tērētas lielvaru politisko „dūžu” nokļūšanai varas virsotnēs. Kuru politiķu ceļš uz varas virsotnēm bijis klāts ar biezāko dolāru paklāju?

123456