RezervesDALAS24.lv

TOP5 ieteikumi perfektai ceļojumu bildei

05.10.2016.

Mūsdienās ceļojumu foto albumu aizvien biežāk aizstāj krāšņas foto galerijas sociālajos tīklos. Tās ļauj saglabāt atmiņas, kā arī palīdz dalīties iespaidos ar apkārtējiem. Lai fotografēšana ceļojuma laikā būtu ērtāka, vairums ceļotāju tūrisma objektus izvēlas iemūžināt ar viedtālruņa palīdzību, kas salīdzinājumā ar klasisko fotoaparātu ir ne tikai kompaktāks un parocīgāks, bet piedāvā arī plašas fotogrāfiju apstrādes iespējas un, kas ne mazāk svarīgi, iespēju ar tām operatīvi dalīties. Viena no vadošajām tūrisma aģentūrām Latvijā "Latvia Tours" sadarbībā ar "Samsung Electronics" piedāvā lietderīgus padomus kvalitatīvu ceļojuma bilžu uzņemšanai un apstrādei ar viedtālruni.

 

Atbildes uz ceļotāju TOP7 populārākajiem jautājumiem

05.10.2016.

Atpūtas ceļojums vai biznesa brauciens – neatkarīgi no mērķa, ceļš un kārtība, kādā organizēt lidojumu un viesnīcu rezervēšanu būtiski nemainās. Svarīgi apzināt visus iespējamos zemūdens akmeņus, lai veiksmīgi organizētu lidojumu un naktsmītnes izvēlētajā galamērķī. Viena no lielākajām tūrisma aģentūrām Latvijā “Latvia Tours” piedāvā atbildes uz septiņiem biežāk uzdotajiem, bet reti atbildētiem ceļotāju jautājumiem.

 

 

Aptauja: 59% Latvijas ģimeņu skolēnu brīvlaikā dodas ārvalstu ceļojumos

31.08.2016.

59% respondentu atzīst, ka devušies atpūtas ceļojumā (ar lidmašīnu, prāmi vai autobusu) ar bērnu/iem skolēnu brīvlaikā, bet nedaudz vairāk kā pusei jeb 53% iedzīvotāju ceļojumi skolēnu brīvlaikā ir kļuvuši par ģimenes tradīciju, liecina tūrisma aģentūras “Latvia Tours” veiktā Latvijas ģimeņu aptauja.

 

7 apzīmējumi, kas jāzina tūristam, lai neapjuktu ēdināšanas labirintos

18.05.2016.

Ceļojuma neatņemama sastāvdaļas ir katras valsts tradicionālās virtuves baudīšana, turklāt garšu ceļojums bieži vien sākas jau viesnīcā. Ja tava profesija nav saistīta ar tūrisma nozari vai ceļojumā dodies pirmo reizi, dažādas abreviatūras var būt visai mulsinošas. Tādēļ tūrisma aģentūra “Latvia Tours” piedāvā plašāku skaidrojumu SC, BB, HB un citiem burtu salikumiem, kas skaidro ēdināšanas plašās iespējas viesnīcās un naktsmītnēs.

 

Tūristu motivācija un 7 ceļojumu tipi

29.04.2016.

Ir daudz dažādu ceļošanas veidu un katrs pielāgojams konkrētam cilvēka tipam. Kāds atvaļinājumu izvēlas pavadīt pludmales smiltīs, cits vēlas apskatīt iespaidīgākos tūrisma objektus, vēl kāds tā vien tīko mest līkumu ierastajiem orientieriem un pamest tūristu iecienītās takas, lai meklētu piedzīvojumus. “Latvia Tours” apkopojis septiņus ceļotāju tipus un tiem raksturīgo un atbilstošāko ceļošanas manieri.

 

123456789