RezervesDALAS24.lv

FOTO: Māja no ārpuses izskatās pavisam vienkārša, tomēr iekšpusē tā glabā interesantu noslēpumu (1)

07.02.2014.

No ārpuses pavisam vienkārša māja, bet, kas notiek iekšpusē? 

 

FOTO: Antarktīdas skaistākās ainavas caur fotogrāfa objektīvu @Krusttēvs

27.01.2014.

Satriecoši zilas debesis, ledāji, kas šķietami nekad nebeidzas, un pingvīni, kas par spīti stiprajam salam savos kažociņos omulīgi tenterē apkārt. Tā ir Antarktīda caur fotogrāfa objektīvu.

 

Slēpošanas un snovborda prieki Latvijā @Krusttēvs

03.01.2014.

Slēpošana un snovbords ir teju vai nacionālie sporta veidi līdzās hokejam.

 

FOTO: Unikāla viesnīca Zviedrijā piedāvā iespēju gulēt pilota kabīnē

20.11.2013.

Tieši tā! Ja kādam ir bailes lidot, tad “Jumbo Stay” viesnīca Stokholmā, kas atrodas blakus Arlandas lidostai, piedāvā ekskluzīvu iespēju izjust lidošanu pat nepaceļoties debesīs. Parasti pēc tāla un nogurdinoša lidojuma, pēc iespējas ātrāk gribas nokļūt viesnīcā, lai atvilktu elpu un atpūstos. Šajā gadījumā nebūs jābrauc uz pilsētas centru, jāpārvar daudzie sastrēgumi – pietiks aiziet uz blakus esošo lidaparātu!

 

FOTO: Ekskluzīvā viesnīcā Polijā katram viesim tiek piešķirts viedtālrunis

20.11.2013.

Polijas pilsētā Poznaņā atrodas viesnīca, kuras nosaukums ir “The Blow Up Hall 550” un tā ir viena no valsts 21. gadsmita arhitektūras brīnumiem. Interesanti, ka šeit modīgs dizains mijiedarbojas kopā ar jaunākās paaudzes viedajām tehnoloģijām – pie reģistrācijas, visiem viesiem tiek piešķirts viedtālrunis, kas palīdz atrast savu numuriņu, pasūtīt visu nepieciešamo un, daudz būtiskāk, ka visu durvju atvēršana notiek ar tālruņa palīdzību. 

 

123456789