RezervesDALAS24.lv

Piedalies aptaujā un laimē dāvanu karti no tūrisma firmas!

11.11.2015.

Viena no vadošajām tūrisma aģentūrām Latvijā "Latvia Tours" rīko aptauju, lai noskaidrotu sabiedrības viedokli par aviobiļešu rezervēšanas portālu atpazīstamību. Aptaujas anketas aizpildīšana neaizņems vairāk par 3 minūtēm. Iegūtie dati tiks izmantoti tikai apkopotā veidā. 

 

Suitu sievas: Veselību un optimismu stiprinām ceļojot

21.10.2015.

Mūsdienās senioriem ir savas idejas un priekšstati par pensionēšanos, tiek meklēti veidi kā spītējot gadiem palikt aktīviem un veselīgiem. Ansambļa “Suitu sievas” dalībnieces uzskata, ka, lai gan seniorus dažkārt māc bažas par valodas barjeru, kaislība pret dzīvi un dedzīga vēlme piedzīvot jaunu kultūru iespaidus ņem virsroku. Latvijas pensionāru vidū iecienītākie ir grupu braucieni.

 

Londona jau 10 gadus mīlētākais latviešu galamērķis

30.09.2015.

Pēdējo 10 gadu periodā nedaudz mainījušies ceļotāju populārākie galamērķi, tomēr zināmas tendences ir saglabājušās. Desmitgades pārliecinošs favorīts – Londona. Savukārt, ja 2005. gadā Londonu papildināja Parīze, Barselona, Roma un Prāga, tad 2015. gadā Parīzi un Romu nomainījušas Vācijas un Krievijas metropoles – Minhene un Maskava.

 

Aptauja: vairāk kā puse ieceļojošo tūristu nezināja, ka Latvija ir ES prezidējošā valsts

20.08.2015.

Šī gada pirmā puse bija piesātināta ar dažādiem Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē ietvaros rīkotiem pasākumiem. Lai gan jaunākie apkopotie statistikas dati rāda, ka šī gada pirmajā ceturksnī viesnīcas apkalpojušas 360,5 tūkst. ārvalstu viesu, viesnīcas “Royal Square Hotel & Suites” veiktā aptauja liecina, ka lielākā daļa jeb 55% ieceļotāju nav bijuši informēti par Latviju kā prezidējošo valsti un ar to saistītajiem pasākumiem.

 

TOP 8 ieteikumi, kā veiksmīgi izvēlēties lētās avio biļetes un pēdējā brīža ceļojumus

11.08.2015.

Sociālie mediji jau pāris gadus ir kļuvuši par tūrisma biznesu neatņemamu sastāvdaļu, jo tā ir vide, kurā bizness dzīvo līdzās klientiem. Spilgts piemērs tam ir pirms pāris gadiem publicētais aviokompānijas Virgin dibinātāja Ričarda Brensona publicētais aprīļa joks sociālajā vietnē Twitter.com, kad tika solīti lidojumi no Londonas uz Skotiju stikla lidmašīnā. Šis 1. aprīļa joks īsā laikā ieguva milzu popularitāti – kopējais sasniegtās auditorijas apjoms sniedzās krietni vien pāri 3 miljoniem cilvēku, turklāt, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, aviolīnijas pārdošanas rādītāji pieauga par teju 6 reizēm, stāsta Latvia Tours direktore Ieva Keiša.

 

123456789