RezervesDALAS24.lv

Ar katru ceturto iedzīvotāju ārzemju ceļojumu laikā ir noticis negadījums

10.01.2013.

Saskaņā ar apdrošināšanas sabiedrības ERGO veikto aptauju, vairāk nekā puse Latvijas iedzīvotāju šoziem plāno doties ceļojumā. Lielākā daļa jeb 20% no aptaujātajiem dod priekšroku slēpošanai kalnu kūrortos, savukārt atpūsties siltajās zemēs plāno tikai 8% aptaujāto. 

 

Jauna iespēja ceļotājam – apdrošināšana īsziņā, atrodoties ārvalstīs (2)

14.12.2012.

Pateicoties tam, ka šogad starp Ziemassvētkiem un Jaunā gada svinībām ir tikai divas darba dienas, daudzi Latvijas iedzīvotāji izvēlas ņemt atvaļinājumu un doties uz ārzemēm ceļojumā. Vadošātūroperatora “Tez Tour” dati liecina, ka šogad par 22% ir palielinājies to iedzīvotāju skaits, kuri svētkus pavadīs ārvalstīs.

 

Hercoga Jēkaba mājvieta Ventspils

09.09.2012.

Ventspils ir pilsēta ar savu valūtu un ļoti daudzām iespējām izklaidēties ģimenes lokā. Viena no populārākajām izklaidēm ir izbrauciens ar kuģīti “Hercogs Jēkabs”, kas darbojas no maija līdz pat oktobrim un cenas ir vairāk kā demokrātiskas – pieaugušajiem ir 1 Ls, skolēniem un studentiem 40 santīmi, bet pirmsskolas vecuma bērniem un pensionāriem šāds piedzīvojums ir bez maksa.

 

Palielinājies to iedzīvotāju skaits, kuri vasarā plāno doties ceļojumā (1)

17.07.2012.

Kopš 2010.gada audzis ceļotgribētāju skaits – pirms diviem gadiem ceļojumu uz tuvāku vai tālāku galamērķi plānoja nedaudz vairāk nekā puse (58%) Latvijas iedzīvotāju, savukārt šogad - divas trešdaļas (66%), liecina „Swedbank P&C Insurance” veiktā aptauja.

 

Ar mocīti ceļojumā pa pasauli @Krusttēvs (2)

07.06.2012.

Motocikls dod vienreizēju brīvības sajūtu! Šo daudziem jau sen zināmo patiesību apstiprina uzņēmējs Aigars Zaļūksnis, kurš brīvajā laikā iecienījis dažāda veida aktīvo atpūtu – gan laivošanu, gan kāpšanu kalnos, taču, saprotams, ka braukšana ar moci gan pa Latviju, gan arī uz tālākām valstīm ir pirmajā vietā.

 

123456789