RezervesDALAS24.lv

VIDEO: Latvijas iedzīvotājiem būs vēl nebijusi iespēja “ceļot” 360 grādu virtuālajā tūrē Video

21.04.2016.

Sākot ar 18. aprīli, iedzīvotājiem ir unikāla iespēja izmēģināt pirmo virtuālās ceļošanas pieredzi Latvijā ar 360 grādu virtuālo tūri, ko Berga Bazāra birojā piedāvās tūrisma aģentūra “Latvia Tours”. Katram, kas ienāks, būs iespēja noskatīties video vai bilžu 360 grādu rotāciju par sev interesējošo galamērķi, tādējādi gūstot klātbūtnes efektu, kāds būtu atrodoties reālajā galamērķī.

 

TOP 10 filmas, kas iedvesmo ceļot

08.02.2016.

Vai jebkad esat noskatījušies filmu, pēc kuras nekavējoties esat gatavi sakravāt somas un doties ceļā? Dažkārt labākais veids kā iepazīt pasaules neparastākos galamērķus un pieredzēt to burvību ir kinolentes noskatīšanās par un ap ceļošanu. “Latvia Tours” sagatavojis filmu topu, kas pauž unikālu skatījumu uz dzīvi un ikvienu mudina atrast savu sapņu galamērķi.

 

Ieskats Eiropas skaistākajos Ziemassvētku tirdziņos

23.12.2015.

Decembrim ik gadu raksturīgs iepirkšanās drudzis, ģimenes kopā sanākšana - svētki, un ir tikai viens notikums, kas ietver šo visu un svētku sajūtu rada jau novembrī – Ziemassvētku tirdziņš. Lai ļautu ielūkoties Eiropas svētku burvībā, viena no lielākajām tūrisma aģentūrām Latvijā „Latvia Tours” apkopojusi Eiropas skaistākos Ziemassvētku tirdziņus, kas vienaldzīgu neatstās nevienu.

 

Galvu reibinoši galamērķi ziemas iepirkšanās tūrei ārzemēs

25.11.2015.

Zīmolu apģērbi par pieņemamām cenām, šopingā noķerts kaifs un tūrisma brauciens, apvienots ar pamatīgu iepirkšanos. Kur meklēt Eiropas iepirkšanās mekas, trāpīt uz ziemas izpārdošanu un iegādāties iemīļoto zīmolu apģērbus par krietni draudzīgākām cenām nekā Latvijā, apkopojusi viena no lielākajām ceļojumu aģentūrām Latvijā “Latvia Tours”.

 

Jēkabpilieši ziemā izvēlas lidot uz siltajām zemēm

17.11.2015.

2014.gadā Latvijas iedzīvotāji atpūtas braucienos pa Latviju devās 10,8 miljonu reižu, kas ir par 5,3% mazāk nekā 2013.gadā. Savukārt Jēkabpils iedzīvotāji ceļojuši tik pat aktīvi kā 2013.gadā, liecina “Latvia Tours” Jēkabpils filiāles apkopotie dati par jēkabpiliešu atpūtas ceļojumu tendencēm.

 

123456789