Šarmantā operdziedātāja Kristīne Opolais dabūjusi pa galvu (2)

18.01.2013.

Par sava veida sensāciju vairākos ASV medijos kļuvusi latviešu soprāna Kristīnes Opolais debija Magdas lomā Ņujorkas Metropolitēna operā. Šoreiz centrālā ziņa bija nevis mākslinieces izcilā balss, bet misēklis ar ziediem: kāda skatītāja mestais pušķis trāpīja Opolais pa galvu.

Andra Ērgļa jubilejas koncerts izpārdots; pieejamas pēdējās papildbiļetes (1)

17.01.2013.

Sakarā ar skatītāju lielo pieprasījumu koncerta "Andrim Ērglim 30" producenti aicina liepājniekus un pilsētas viesus iegādāties papildbiļetes uz koncertu "Andrim Ērglim 30", kas norisināsies Liepājas Olimpiskā centra lielajā arēnā 19.janvārī plkst. 19:00. Biļetes var iegādāties "Biļešu Paradīze" kasēs un vietu skaits ir ierobežots.

Rīgā plosīsies baltkrievu saldie čipendeili - FOTO (1)

17.01.2013.

22. un 23. februārī festivālā „Erots” Ķīpsalas hallē uzstāsies baltkrievu čipendeili – deju šovgrupa „CandyMEN II”. Visi „CandyMEN II” puiši ir profesionāli dejotāji un meistarīgi šovmeņi. Nav šaubu, ka uz festivāla „Erots” skatuves viņi rādīs galvu reibinošu šovu daiļā dzimuma pārstāvēm.

Kādreizējais miljonārs Raimonds Gerkens tuvu bankrotam (2)

17.01.2013.

Gerkena veikaliem klājas arvien sliktāk - daži tiek aizvērti, bet palikušajos pircēju arvien mazāk...

 

Kādreiz Raimonds spēlēja zoli: rīkoja bagātīgiem galdiem klātus, krāšņus turnīrus ar VIP personām un dzīvo mūziku - sk. galeriju.

Skandālā iekļuvis žurnāls IR ! Medija patiesie īpašnieki slēpjas (5)

17.01.2013.

Latvijas Televīzijas raidījumā 100. panta preses klubs 11. janvārī žurnāla Ir galvenā redaktore Nellija Ločmele apgalvoja, ka šā medija īpašnieku struktūra ir visatklātākā Latvijā, jo īpašnieku vārdi ir publicēti žurnāla mājaslapā.

