Sabiedrības krējums ierodas uz jauna restorāna atklāšanu (5)

21.12.2012.

Rīgā atvērts jauns restorāns ar pievilcīgu ēdienkartes kombināciju. Fotogalerija.


20.decembrī Ģertrūdes ielā 22 ar saviesīgu ballīti japāņu tradīciju garā tika atklāts restorāns YAKUZA. Jaunā maltītes vieta ērti izvietojusies pilsētas centrā starp Tērbatas un Brīvības ielām un piedāvā ēdienkartes kombināciju – japāņu virtuve ar saulainās Itālijas ‘piegaršu’.

Edmunds Sprūdžs ir sadists, kurš turpina kapāt cilvēku dzīves un spīdzināt savus dvīnīšus (5)

21.12.2012.

Dziesminieks Kaspars Dimiters šonakt uz papīra uzlicis savas pārdomas par mūsu "izcilo" ministru Edmundu Sprūdžu. Viņa skarbais viedoklis sakrīt ar lielāko daļu sabiedrības.

EKSHIBICIONISMS: Kādēļ dziedātāja uz skatuves vienmēr parāda, kādas viņai biksītes zem svārkiem? (4)

20.12.2012.

Ukraiņu izcelsmes dziedātājas Ani Lorakas apakšbiksīšu krāsa un fasons nevienam no viņas koncertu apmeklētājiem nav tabu, ne skatītājiem, ne fotogrāfiem nav liegta iespēja to redzēt...

FOTO: Agnese Zeltiņa, Marika Ģederte, Valdis Kalnozols, Edmunds Veizāns un kailas meitenes ALFĀ (23)

20.12.2012.

Trešdienas, 19. decembra, vakarā tirdzniecības parkā Alfa norisinājās sirsnīgs Ziemassvētku ieskandināšanas pasākums ar cēlu mērķi "Ziemassvētku eglīti - Latvijas mežu nākotnei!"

Kāpēc savus mazos dvīņus pametušais Sprūdžs un citi jefiņi ņirgājas par lāču kopēju Velgu Vītolu? (71)

20.12.2012.

Laikam jau ministram Edmundam Sprūdžam nav nekā svēta šai dzīvē. Politiķa dienas tiešām, šķiet, ir "skaitītas". Pirmkārt - jau mīlas dēka ar kolēģi, kurā politiķis izgāzās visas valsts priekšā, pametot savus tikko dzimušos dvīņus un viņu māmiņu. 

