Šarmantā aktrise Olga Dreģe pirmoreiz skūpstījusies Jāņos pamatskolas laikā (2)

17.06.2012.

Vērienīgs Līgo svētku pasākums 23. jūnijā norisināsies Rēzeknes Kultūras un atpūtas parkā: lielkoncertā un tai sekojošajai lustīgajai Līgo nakts zaļumballē piedalīsies tādi populāri mākslinieki kā Olga Dreģe, Dzintars Čīča, Jenny May un citi. Šajā nedēļā mākslinieki uz mēģinājumu pulcējās Rīgas Kinostudijas telpās.

Uz izdzīvošanas šovu kā uz izlaidumu! Dāmas ierodas zeķēs, minisvārkos un augstpapēžu kurpēs (10)

15.06.2012.

Pērnās nedēļas nogalē notika telekompānijas LNT jaunā realitātes šova „Cīnītājs” atlase: par spīti skarbajam džungļu izdzīvošanas formātam, kas būs finālā iekļuvušo ikdiena, atsevišķas dāmas uz kastingu ieradās tērpušās kā uz izlaidumu - skatiet galeriju.

Eksprezidents Valdis Zatlers smagi slims ar vēzi (3)

13.06.2012.

Eksprezidents, Zatlera Reformu partijas vadītājs, 11.Saeimas deputāts Valdis Zatlers cīnās ar prostatas vēzi, ceturtdien vēsta žurnāls "Ir".

 

Latvijā atgriežas Jaunā Viļņa zvaigzne, kādreiz slavenais dziedātājs Dons (2)

13.06.2012.

Ar dziesmas "Signāls" pirmatskaņojumu Radio SWH ēterā pirmdien, 18. jūnijā, pie saviem Latvijas klausītājiem atgriežas dziedātājs Dons.

Seksīgās dziedātājas Lauras Railas divsavienība ar jaunu, līdz šim šovbiznesā neredzētu puisi Video (6)

12.06.2012.

Veiksmīgas sadarbības rezultātā ir tapis jauns singls, kurā piedalās zināmu atpazīstamību iemantojusī Okartes skatuves dalībniece Laura Raila un jaunais, daudzsološais hip-hop mākslinieks Nottārs.

