Laimīgu ceļu, Anmary! Atvadu prezentācija Azerbaidžānas vēstniecībā - FOTOREPORTĀŽA (3)

10.05.2012.

Latvijas Televīzija, Azerbaidžānas Republikas vēstniecība Latvijā un Eirovīzijas nacionālās atlases uzvarētāja - Anmary, kura ar dziesmu "Beautiful song" šogad pārstāvēs Latviju Eirovīzijas starptautiskajā dziesmu konkursā Baku, dienu pirms došanās uz Azerbaidžānu - aicināja mediju pārstāvjus uz tikšanos Azerbaidžānas Republikas vēstniecībā Rīgā.

Prāta Vētras mūziķa Mihelsona kundze dod priekšroku minisvārkiem (1)

10.05.2012.

Laukā beidzot pavasaris. Mums, vīriešiem, par godu, lielākā daļa dāmu izrāda savas skaistākās ķermeņa aprises, kārdinot ar burvīgiem dekoltē un seksīgiem mini.

Dzelzītis uz autoizstādi dodas kopā ar Ķestera mīļoto - PAPARACI FOTO (3)

10.05.2012.

Pašmāju iekārojamāko vecpuišu topa spicē esošais Dailes teātra aktieris Lauris Dzelzītis nu jau kādu laiku saviesīgos pasākumos parādās draugu kompānijā, tāpēc Ķīpsalā notiekošajā autoizstādē sastapt aktieri kopā ar kādu daiļā dzimuma pārstāvi bija pārsteigums. Vēl lielāks tas kļuva, kad daiļajā pavadonē tika sazīmēta aktrise Kristīne Nevarauska, kas ir aktiera Ģirta Ķestera līgava.

TV dīvas Māras Zālītes seksīgās kājas un izaicinošais dekoltē

09.05.2012.

Sieviete, kurai puiši "līp" klāt kā traki. Lai arī Māra pašmāju šovbiznesa debesjumā spīd tikai dažus mēnešus, tomēr viņas popularitāte jau sasniedz megalielus apmērus.

Samantai Tīnai jauns sado-mazo fetiša šovs: ar špagatu un džekiem sieviešu zābakos (4)

08.05.2012.

Ķīpsalas izstāžu centrā Rīgā šajā nedēļas nogalē norisinājās otrā starptautiskā dejas mākslas izstāde-festivāls Magic Dance Expo 2012.

