FOTO: Par Maijas Silovas dzeju ņirgājas - TV zvaigzne pēkšņi paziņo par attiecībām ar miljonāru (9)

13.11.2012.

TV zvaigzne Maija Silova figurē Latvijas iekārojamāko līgavu saraksta augšgalā, taču viņas parādīšanās «Riga Fashion week» kopā ar miljonāru Raimondu Elksni jau sāk skandināt kāzu zvanus.

Mūžībā aizgājis Latvijā mīlēts komiķis, šovmens un izcils kinoaktieris Video (7)

11.11.2012.

Iļja Oļeiņikovs 1947-2012 .

 

FOTO: Populārākā Mis Latvija titula īpašniece mātes cerībās (4)

11.11.2012.

Pirms diviem gadiem par Latvijas skaistāko meiteni kronētā Ludmila Voroncova šobrīd skaistumkonkursiem ir pamājusi ardievas – viņas tuvākajos plānos ir ģimenes ligzdiņas vīšana, jo martā pasaulē gaidāma viņas un mūziķa Ivo Grigaļa pirmdzimtā.

PAPARACI: Vai Rēzija Kalniņa aizvīlusi draudzenei vīru? AKTRISES JAUNĀ DRAUGA FOTO (18)

10.11.2012.

Fotogalerija: Māris Breida, Krusttevs.com

 

Dailes teātra aktrise Rēzija Kalniņa ir brīva sieviete, kuras parādīšanās saviesīgos pasākumos ir rets notikums, tāpēc liels pārsteigums bija viņu redzēt «Riga Fashion week» apmeklētāju pulkā. Turklāt aktrise uz modes skati ieradās nevis viena, bet kopā ar kādu pavadoni, neslēpjot pret viņu savas simpātijas. Tiesa, vīrietis, ar kuru kopā mīļi tērzēja aktrise, esot Kalniņas sirdsdraudzenes, Dailes teātra vokālās pedagoģes Ilzes Rubiķes vīrs.

Latvijas slavenākie fotogrāfi Kleins, Rozenfelds un Kondrašins māca vienkāršai tautai fotografēt (3)

09.11.2012.

Izstādē būs skatāma jaunākā fototehnika, notiks semināri profesionāļiem un amatieriem, kā arī mākslinieku izstādes. Pēc izstādes iniciatora, aģentūras «F64 Photo agency» direktora Gata Rozenfelda sacītā, galvenā auditorija nebūt nav profesionāļi, taču neviens nevar garantēt, ka pēc izstādes apmeklēšanas dažs labs varētu izšķirties par tādu kļūt. Savs stends, piemēram, būs fotogrāfam Sergejam Kondrašinam, kuru izstādes atklāšanas konferencē pārstāvēja laulātā draudzene Bogdana (attēlā pa labi). «Mūsu tēma būs – kā izģērbt sievieti un par to vēl dabūt naudu. Starp citu, tieši ar to pašlaik nodarbojas Sergejs,» viņa jokoja, attaisnojot vīra neierašanos preses konferencē.

 

