Mēnesi pēc šķiršanās hokejistam Bārtulim jau attiecības ar dziedātāju Tumševicu (2)

27.07.2012.

Pirms pāris nedēļām kluba «MadHouse» četru gadu jubilejā uzvirmoja acīm redzamas simpātijas starp Latvijas hokeja izlases aizsargu Oskaru Bārtuli un dziedātāju Natāliju Tumševicu. Izrādās, šai «uzvirmošanai» ir arī turpinājums.

Ar krāšņu koncertu svētdienas vakarā Latvijā viesosies Stings (1)

27.07.2012.

Jau šosvētdien, 29. jūlijā, savas vasaras turnejas ietvaros “Arēnā Rīga” uzstāsies izcilais britu mūziķis Stings (Sting).

PAPARACI FOTO: Gandrīz plika slavenība nobiedē Jaunā Viļņa dalībniekus un Jūrmalas iedzīvotājus (4)

26.07.2012.

Leģendārais sportists tik tikko izspurdzis no ievērojami lielas soda naudas.

Tiesāsies pret Ušakovu, lai Jaunā Viļņa diskotēka tomēr 11. Novembra krastmalā nenotiktu (5)

26.07.2012.

 26. jūlija pēcpusdienā portāls Krusttevs.com saņēma ziņu: Biedrības „Demokrātiskie patrioti” valdes locekle, juriste Ieva Brante informē, ka biedrība vērsīsies administratīvajā tiesā, lai apstrīdētu Rīgas mēra Nila Ušakova atļauju rīkot „Jaunā viļņa” diskotēku 11. novembra krastmalā. 

ĶERAM BIEZOS! Īsais ceļvedis tiem, kas vēlas nomedīt Krutoju un citas "krutās" zvaigznes (1)

26.07.2012.

«Jaunais vilnis» ir ne tikai jauno izpildītāju konkurss, bet arī Krievijas estrādes krējuma salidojums. Tas nozīmē, ka Jūrmalā festivāla laikā mitinās vesels lērums lielu un mazu zvaigžņu, kas ir gards kumoss autogrāfu medniekiem.  Žurnāla Vakara Ziņas speciālizlaidums "Vakara Ziņas+ Jaunais Vilnis", veica jūrmalnieku aptauju, lai noskaidrotu, kur ir lielākā iespēja satikt, redzēt un palūgt autogrāfu jau esošajai vai uzlecošajai estrādes zvaigznei.

