IZLASI! NENOŽĒLOSI: Kas notiek, ja daudzi cilvēki jūtas kā mēsli? Video (6)

12.10.2012.

Radīta unikāla multfilma pieaugušajiem! Psihosomatikas klīnikas vadītājas, asociētās profesores dr. Guntas Ancānes skatījums:

 

Kas notiek, kā notiek, ja cilvēki, kuri nav vēl izauguši, nobrieduši, pēkšņi iegūst varu, piemēram, tiesības vadīt, lemt, noteikt, iztaujāt, jautāt u.tml.? Tiem pastāv liela iespējamība pārvērsties par monstriem. Monstriem, kuri nespēj veikt ko labu un paliekošu, jo nezina, kas ir labestīga attieksme pret citiem, pret dzīvi, pret sevi, kuri pat nenojauš, kas ir patiesa gudrība, un kuru līdz ar to galvenais aktivitātes rezultāts – destrukcija. Līdz kamēr paliek pāri tikai ūdentiņš, akmentiņš un saulīte, filmas autoru sarkastiski komentētais nobeigums.

Mūžībā aizgājis latviešu teātra karalis Oļģerts Kroders (1)

10.10.2012.

Bez Krodera Latvijas teātris 20. un arī 21. gadsimtā nebija iedomājams. Viņa dzīve bez Latvijas un latviešu teātra arī.

Rīgā koncertēs Vanesa Meja (2)

08.10.2012.

12.decembrī ar koncertu hallē Arēna Rīga ar savu jaunāko programmu uzstāsies pasaulē populārākā vijolniece Vanesa Meja (Vanessa Mae). Iepriekšējoreiz mūziķe Latvijā viesojusies 2010.gada ziemā.

Aishai tik piepildīta dzīve, ka pietrūkst laika miegam (1)

08.10.2012.

Dziedātājai Aijai Andrejevai garajos koncertbraucienos un mēģinājumos bieži pietrūkstot laika kvalitatīvam miegam, tāpēc viņa bija piekritusi piedalīties savdabīgā eksperimentā un izzināt laba miega noslēpumus.

PAPARACI FOTO: Miljonāram Kalnozolam atkal jauna mīla (4)

08.10.2012.

Pārrunas par laulības šķiršanu patlaban notiek kādreiz populārā uzņēmēja, miljonāra un politiķa Valda Kalnozola ģimenē. Netieši par to liecināja gan viņa sievas Larisas Pomeščikovas mīklainās frāzes sociālajā tīmeklī, gan arī tas, ka uzņēmējs saviesīgā pasākumā tika manīts kādas sievietes sabiedrībā. Kalnozols sarunā ar žurnālistiem domstarpības ģimenē nenoliedz.

