RezervesDALAS24.lv

»RĪGA

FOTO: LIDO atver jaunu bistro t/c Domina Shopping

05.02.2014.

4. februārī, LIDO atvēra jaunu bistro Rīgā, tirdzniecības centrā „Domina Shopping”. Tas ir pirmais jaunais LIDO bistro, kas tiek atvērts kopš 2005. gada, un platības ziņā trešais lielākais uzņēmuma bistro Latvijā – tajā tiks nodrošinātas 270 sēdvietas un tā ēdienkarti veidos aptuveni 300 dažādi ēdieni. Kopumā jaunajā bistro tiks nodarbināti 100 darbinieki. Jaunā LIDO izveidē investēti ap 900 000 eiro.

 

Ivars Jakovels: Saeimai jāiegrožo XXI gadsimta mēris (2)

02.11.2013.

Vīrushepatīts C nav tikai briesmīga infekcija un personiska traģēdija desmitiem tūkstošu mūsu līdzpilsoņu. Tas ir kļuvis par sinonīmu valstiskam pazemojumam, jo Latvija, atšķirībā no citām Eiropas valstīm, nejūtas spējīga pilnā mērā rūpēties par saviem saslimušajiem, lai iegrožotu šī mūsdienu mēra izplatību. Vai Latvijas likumdevējiem pietiks pilsoniskas drosmes izbeigt tam pakļautās valdības klīnisko “taupību”? Ja tās pietrūks, nostiprināsies vēl viens arguments par labu vispārējām šaubām šeit un citur ES, ka tās dalībvalsts savā sociālās drošības politikā arvien dziļāk atklājas kā izgāzusies valsts, “failed state”.

 

Īstā patiesība joprojām slēpjas dabā

16.10.2013.

Pirmās izjūtas, nezinītim ierodoties LU Polimēru mehānikas institūtā, rada iespaidu par ceļojumu laika mašīnā. Kopš tā dibināšanas 1963. gadā ēkas interjeri, šķiet, nav ne nieka mainījušies, un daudz ko piedzīvojušais krēsls, kurā apsēžos, lai intervētu akadēmiķi Juri Jansonu, PMI vadošo pētnieku un agrāko vadītāju, varētu būt par mani vecāks.

 

Ingrīda Ķirse, Ergo valdes locekle: AAS Balva licenču anulēšana saasinās apdrošinātāju konkurenci (1)

19.06.2013.

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padomes lēmums par apdrošināšanas akciju sabiedrības „Balva” licenču anulēšanu tirgū ieviesīs pārmaiņas un vēl vairāk saasinās konkurences cīņu apdrošinātāju starpā. 

 

Dainis Lemešonoks: 1. jūnijs - sakņu sistēmas pārbaude

31.05.2013.

Partijām, kas patlaban ir pārstāvētas Saeimā un tāpēc tiek dēvētas par "lielajām", pašvaldību vēlēšanas rada papildus nervozitāti. Turklāt "kaujai par Rīgu", neraugoties uz visu sacelto brēku, te nav būtiska loma, jo tās iznākums tāpat šķiet jau zināms.

 

123456789101112