RezervesDALAS24.lv

»RĪGA

Par apdrošinātāja BALTA jauno valdes priekšsēdētāju kļuvis Bogdans Benčaks

23.10.2014.

Vakar, 22.oktobrī Latvijā lielākās apdrošināšanas sabiedrības BALTA (PZU Group) padome par jauno BALTA valdes priekšsēdētāju apstiprinājusi Bogdanu Benčaku (Bogdan Benczak). Bogdans Benčaks jau kopš 1999.gada strādā Polijas apdrošinātāja PZU grupā, kurā patlaban pilda ārvalstu biznesa attīstības departamenta direktora pienākumus, kā arī ir atbildīgs par PZU grupas filiālēm Lietuvā, Ukrainā un nu arī Latvijā. 

 

Hanner uzņēmumu grupa iegādājas zemi A klases biroju ēkas būvniecībai

15.10.2014.

Nekustamo īpašumu kompānija “Hanner uzņēmumu grupa” iegādājusies 0,8 hektārus plašu zemes gabalu Rīgā, Sporta ielā 11, daudzfunkcionālas A klases biroju ēkas celtniecībai. Šobrīd norisinās aktīvs darbs, lai projekts iegūtu starptautisko BREEAM sertifikātu.

 

ARS sāk izbūvēt pirmo privāto daudzprofilu slimnīcu Latvijā

24.09.2014.

Jau oktobrī tiks uzsākti renovācijas darbi bijušajā Sarkanā Krusta slimnīcas ēkā Rīgā, Jāņa Asara ielā 3, lai pavasarī šeit durvis vērtu jaunais "Medicīnas sabiedrības ARS" Agrīnās vēža diagnostikas un personalizētās medicīnas centrs, kura izveidošanā paredzētas vairāk nekā 5 miljonus eiro lielas investīcijas.

 

Rīgas Austrumu slimnīca kļūst par plašāko WiFi teritoriju

21.09.2014.

Piektdien, 19. septembrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētājs prof. Viesturs Boka un Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis atklāja līdz šim plašāko WiFi teritoriju Latvijā. No šīs dienas visās Rīgas Austrumu slimnīcas publiski pieejamās vietās tiks nodrošināts bezmaksas WiFi. 

 

Radošajā konkursā “Osta pilsētai” skolēni meklēs netradicionālas idejas ostas attīstībai

29.08.2014.

Rīgas Brīvosta sadarbībā ar lielākajām Latvijas augstskolām izsludinājusi nu jau sesto ikgadējo radošo darbu konkursu skolēniem “Osta pilsētai”. Vidusskolēni, kā arī vidējās speciālās izglītības iestāžu vai arodizglītības iestāžu audzēkņi ir aicināti iesniegt savas esejas par kādu no piecām tēmām, aptverot ekonomiskās, sociālās, kultūras, vēsturiskās un drošības jomas. Iespējamo tēmu izvēles loks ir visplašākais – sākot, piemēram, no Rīgas ostas pasažieru termināla attīstības perspektīvām līdz pat dabas aizsardzības jautājumiem vai ekonomiskās darbības uzlabošanas iespējām Rīgas ostā.

 

123456789101112