Erots 2020
RezervesDALAS24.lv

»RĪGA

VIDEO: Artuss Kaimiņš nodod deputāta svinīgo zvērestu!

04.11.2014.

Šodien bija tā diena, kad jaunās 12. Saeimas deputāti pulcējās savā jaunajā darba vietā, lai nodotu deputāta svinīgo zvērestu un sāktu savu jauno darbu. Kā zināms, jauno deputātu vidū ir arī skandalozais aktieris, raidījumu vadītājs un sabiedriska personībā Artuss (Arturs) Kaimiņš. Starp citu, viņš uz savu jauno darba vietu bija ieradies ar kameru. Tas liecina jau par to, ka tiek pildīts kāds no priekšvēlēšanu solījumiem. SKATIES VIDEO ŠEIT!

 

Par apdrošinātāja BALTA jauno valdes priekšsēdētāju kļuvis Bogdans Benčaks

23.10.2014.

Vakar, 22.oktobrī Latvijā lielākās apdrošināšanas sabiedrības BALTA (PZU Group) padome par jauno BALTA valdes priekšsēdētāju apstiprinājusi Bogdanu Benčaku (Bogdan Benczak). Bogdans Benčaks jau kopš 1999.gada strādā Polijas apdrošinātāja PZU grupā, kurā patlaban pilda ārvalstu biznesa attīstības departamenta direktora pienākumus, kā arī ir atbildīgs par PZU grupas filiālēm Lietuvā, Ukrainā un nu arī Latvijā. 

 

Hanner uzņēmumu grupa iegādājas zemi A klases biroju ēkas būvniecībai

15.10.2014.

Nekustamo īpašumu kompānija “Hanner uzņēmumu grupa” iegādājusies 0,8 hektārus plašu zemes gabalu Rīgā, Sporta ielā 11, daudzfunkcionālas A klases biroju ēkas celtniecībai. Šobrīd norisinās aktīvs darbs, lai projekts iegūtu starptautisko BREEAM sertifikātu.

 

ARS sāk izbūvēt pirmo privāto daudzprofilu slimnīcu Latvijā

24.09.2014.

Jau oktobrī tiks uzsākti renovācijas darbi bijušajā Sarkanā Krusta slimnīcas ēkā Rīgā, Jāņa Asara ielā 3, lai pavasarī šeit durvis vērtu jaunais "Medicīnas sabiedrības ARS" Agrīnās vēža diagnostikas un personalizētās medicīnas centrs, kura izveidošanā paredzētas vairāk nekā 5 miljonus eiro lielas investīcijas.

 

Rīgas Austrumu slimnīca kļūst par plašāko WiFi teritoriju

21.09.2014.

Piektdien, 19. septembrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētājs prof. Viesturs Boka un Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis atklāja līdz šim plašāko WiFi teritoriju Latvijā. No šīs dienas visās Rīgas Austrumu slimnīcas publiski pieejamās vietās tiks nodrošināts bezmaksas WiFi. 

 

12345678910111213