RezervesDALAS24.lv

»RĪGA

Rīgas Austrumu slimnīca kļūst par plašāko WiFi teritoriju

21.09.2014.

Piektdien, 19. septembrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētājs prof. Viesturs Boka un Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis atklāja līdz šim plašāko WiFi teritoriju Latvijā. No šīs dienas visās Rīgas Austrumu slimnīcas publiski pieejamās vietās tiks nodrošināts bezmaksas WiFi. 

 

Radošajā konkursā “Osta pilsētai” skolēni meklēs netradicionālas idejas ostas attīstībai

29.08.2014.

Rīgas Brīvosta sadarbībā ar lielākajām Latvijas augstskolām izsludinājusi nu jau sesto ikgadējo radošo darbu konkursu skolēniem “Osta pilsētai”. Vidusskolēni, kā arī vidējās speciālās izglītības iestāžu vai arodizglītības iestāžu audzēkņi ir aicināti iesniegt savas esejas par kādu no piecām tēmām, aptverot ekonomiskās, sociālās, kultūras, vēsturiskās un drošības jomas. Iespējamo tēmu izvēles loks ir visplašākais – sākot, piemēram, no Rīgas ostas pasažieru termināla attīstības perspektīvām līdz pat dabas aizsardzības jautājumiem vai ekonomiskās darbības uzlabošanas iespējām Rīgas ostā.

 

Rīgas Satiksmes kontrolieri izņirgājas par sievieti un atņem rīdzinieka karti @Krusttēvs (7)

21.08.2014.

Atkal nepatīkams gadījums noticis ar Rīgas Satiksmes kontrolieriem.

 

Aculiecinieka asaras: invalīds ratiņkrēslā netiek pāri gājēju pārejai Rīgā @Krusttēvs (11)

18.08.2014.

Šādus stāstus dzirdot, vienkārši smeldz sirds.

 

Lucavsala – nē kukuļiem, jā reemigrācijai (6)

14.07.2014.

Rīgas domes nule pieņemtais lēmums pārdot izsolē vairāk nekā 100 hektārus zemes Lucavsalā, lai it kā veicinātu šīs teritorijas attīstību, ir amorāls un nepieņemams, jo faktiskais iemesls – nekustamā īpašuma atsavināšana, lai aizlāpītu jau esošos un nākotnē plānotos caurumus pilsētas budžetā un varētu turpināt šķērdēt Rīgas budžeta līdzekļus, ir redzams pat Rīgas domes saimnieciskajai darbībai līdzi nesekojošām personām. Ja turpināsies līdzšinējā saimniekošana, rīdzinieki var palikt ne tikai bez Lucavsalas, bet arī citiem vērtīgiem īpašumiem, piemēram, Mežaparka vai citām rīdzinieku iecienītām atpūtas vietām, tāpēc šādas iniciatīvas ir nekavējoties jāpārtrauc, bet pilsētai jānogaida, līdz vietējie uzņēmēji atgūsies un spēs saviem spēkiem attīstīt Lucavsalu, gan radot jaunas darba vietas tiem, kas vēlas atgriezties Latvijā no ārzemēm, gan radot šajā salā nākamajām paaudzēm paliekošas vērtības, kas peļņas kārajiem ārvalstu investoriem liksies finansiāli neizdevīgas. 

 

12345678910111213