Erots 2020
RezervesDALAS24.lv

»RĪGA

Dainis Lemešonoks: 1. jūnijs - sakņu sistēmas pārbaude

31.05.2013.

Partijām, kas patlaban ir pārstāvētas Saeimā un tāpēc tiek dēvētas par "lielajām", pašvaldību vēlēšanas rada papildus nervozitāti. Turklāt "kaujai par Rīgu", neraugoties uz visu sacelto brēku, te nav būtiska loma, jo tās iznākums tāpat šķiet jau zināms.

 

Ēriks Škapars: Radošajiem kvartāliem jākļūst par Rīgas vizītkarti (3)

30.05.2013.

Domājot par Rīgu kā topošo Eiropas Kultūras galvaspilsētu, mēs nedrīkstam aizmirst, cik nozīmīga loma šajā svarīgajā notikumā būs pilsētas vizuālajam tēlam, ko veido tās arhitektoniskās un vēsturiskās vērtības. Ikviena liela starptautiska notikuma veiksme vienmēr lielā mērā ir bijusi atkarīga no tā rīkotājpilsētas prasmes izcelt savu savdabību un „uzspodrināt ģimenes relikvijas”.

 

Nāk klajā ekskluzīvs PIETIEK! avīzes trešais numurs. Miljons eksemplāru visā Latvijā! (3)

23.05.2013.

Vēl līdz 1. jūnijā paredzētajām pašvaldību vēlēšanām nāks klajā PIETIEK! avīzes jaunais - trešais numurs. Tāpat kā iepriekšējie divi numuri arī PIETIEK! avīzes jaunais numurs tiks nodrukāts gandrīz miljona eksemplāru lielā tirāžā un izplatīts visā Latvijā.

 

Par divām nedēļām darba Rīgas centrā nopelna 1000 eiro

22.05.2013.

„Tas nav iespējams - neticu”, tāda ir populārākā Latvijas iedzīvotāju reakcija uz jautājumu vai vēlētos saņemt 1000 eiro par divu nedēļu bezrūpīga darba. Neticību pauž lielākā daļa jeb 39% aptaujāto un tikai 8% atzīst, ka nevēlas tādu darbu, savukārt 26% šādu darba piedāvājumu uztver kā joku, atbildot, ka labprāt šādam darbam pieteiktu savu priekšnieku.

 

Aicina Saeimu aizsargāt zivju resursus Buļļupē, aizliedzot tajā veikt rūpniecisko zveju (1)

16.05.2013.

Balstoties uz šī gada pavasarī veikto pētījumu, kas atklāja, ka 80% makšķernieku atbalsta rūpnieciskās zvejas Buļļupē aizliegšanu, Rīgas domes (RD) deputāts Ēriks Škapars iesniedzis Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai iesniegumu – aicinot Buļļupes zivju resursus aizsargāt ar likuma spēku.  

 

12345678910111213