RezervesDALAS24.lv

»RĪGA

Četri sabiedrībā zināmi pavāri Rimi dzimšanas dienā gatavos četrus metrus garu torti

13.11.2014.

Rīt, 14. novembrī, no plkst. 17.00 līdz 18.30 pie Rimi veikala t/p Alfa, atzīmējot Rimi 18. dzimšanas dienu, četri sabiedrībā zināmi pavāri gatavos četrus metrus garu svētku torti. 

 

Domburs apklusina un māca Kaimiņu dzīvot! (12)

12.11.2014.

Jānis Domburs, viennozīmīgi, ir viens no skandalozākajiem un ievērojamākajiem žurnālistiem, kas atrodami Latvijā. Viņa veidotie analītiskie sarunu šovi ar valsts amatpersonām, vienmēr ir izraisījuši plašas diskusijas medijos un sabiedrībā. Tā ir noticis arī tagad. Gribot negribot, Dombura kungs ir pamācījis dzīvot arī jaunizcepto un nepieredzējušo deputātu Kaimiņu. SKATĀMIES ŠEIT!

 

Andris Piebalgs apmeklē Latvijas Universitāti un vienojas par vieslekciju cikla organizēšanu

07.11.2014.

Tikai nedēļu pēc Eiropas Savienības (ES) attīstības komisāra amata atstāšanas, 6.novembrī Andris Piebalgs apmeklēja savu Alma Mater - Latvijas Universitāti (LU), lai tiktos ar Universitātes vadību un mācībspēkiem un vienotos par sadarbību vieslekciju cikla organizēšanā LU studentiem nākamajā mācību semestrī.

 

VIDEO:Artusa Kaimiņa pirmā diena Saeimā- 30eur sods, žurnālisti, ministri un pīpētava Video

05.11.2014.

Artuss Kaimiņš turpina filmēt visu ko redz, sniedzot mirstīgajiem ieskatu Saeimas ikdienā. Nu mums ir iespēja salīdzināt savu un pašu ievēlēto politiķu darba dienu!

 

Par Latvijas Zvērinātu notāru padomes priekšsēdētāju ievēlēta Sandra Stīpniece

04.11.2014.

Latvijas Zvērinātu notāru padomi turpmākos trīs gadus vadīs notāre Sandra Stīpniece, kura priekšsēdētājas amatā tika ievēlēta šī gada 31. oktobra Latvijas Zvērinātu notāru kolēģijas kopsapulcē. Savukārt par viņas vietnieku ievēlēts Rīgas apgabaltiesas notārs Aigars Kaupe. Līdz ar viņiem astotajā notāru Padomē darbosies arī Agris Jaunpujēns no Kurzemes apgabaltiesas, Romualds Laizāns no Latgales apgabaltiesas, Iluta Sauliete no Vidzemes apgabaltiesas, Zemgales apgabaltiesas notāre Eva Igaune Sēle, kā arī Linda Damane, Jānis Skrastiņš un Eduards Virko no Rīgas apgabaltiesas.

 

12345678910111213